Gry do pobrania > Gry dla dzieci

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Zielone ranczo
Zielone ranczo
Wielkość: 51.11 MB
Autor: Alawar
Licencja: demo
Dodano: 16-02-2020
Pobrań: 1 582
Zielone ranczo to rekreacyjna gra farmerska dla dzieci. Gra się spokojnie i dość przyjemnie. Prosta fabuła gry i niezbyt skomplikowane zasady dają szansę na odprężenie.

W bardzo kolorowej grafice odnajdziemy grę, w której począwszy od pszenicy przechodzimy do kolejnych etapów produkcji farmera. Mając pszenicę możemy mieć kury, gdyż mam je czym karmić. Jak tylko zbudujemy młyn, mając pszenice, dzięki której z wykorzystaniem jajek, możemy uzyskać możliwość produkcji ciasta. Tak to, przechodząc kolejne etapy, rozszerzamy naszą działalność.

Naszą pracę zakłóca jednak wynajęty przez pana Ważniaka, naszego sąsiada, różny element, który czasem dość skutecznie nam przeszkadza, podrzucając odpady chemiczne.

Dodatkowo, gdy tylko uda się nam zarobić nieco grosza, możemy jeszcze unowocześniać nasze hale produkcyjne i wielkość inwentarza.

Niestety tym razem załączona gra to tylko demo, jednak można sprawdzić czy warto zainwestować w tą grę 19 zł, żeby zdobyć pełną wersję tego programu. Na podjęcie decyzji mamy 30 minut.Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)


Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Gra Pou na komputer PC Gra Pou na komputer PC
Coraz większa ilość ciekawych aplikacji dostępnych wyłącznie na mobilna platformę Android sprawia, że chętnie ...
Instalacja gry Pou na komputerze... Instalacja gry Pou na komputerze...
Ponieważ sporo osób ciągle ma problemy z instalacją gry Pou na komputerze PC, postanowiliśmy opisać cały proce...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!