Gry do pobrania > Gry dla dzieci

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Zwariowany Królik (Crazy Bunny)
Zwariowany Królik (Crazy Bunny)
Wielkość: 102.19 MB
Autor: Myplaycity.com
Licencja: freeware
Dodano: 28-07-2012
Pobrań: 12 777
Bohaterem gry jest zabawny króliczek o niezbyt oryginalnej nazwie Crazy Bunny (czyli Zwariowany Królik).
Gra jest przeznaczona dla dzieci jednak wymaga nieco sprawności ruchowej. Naszym zadaniem jest przemieszczanie się po wirtualnym świecie w poszukiwaniu marchewek.

Sterowanie królikiem domyślnie odbywa się poprzez lewy i prawy klawisz myszki. Lewym klawiszem idziemy do przodu a prawym wykonujemy skok. Choć kontrola królika wydaje się być banalna to jednak jeśli coś zrobimy źle (zbyt wolno lub za szybko) i w padniemy do wody to w grze wracamy się całkowicie na początek planszy co dla najmłodszych (ale pewnie dla starszych też) może być nieco deprymujące.

Pomimo niskiej rozdzielczości jak na dzisiejsze czasy, grafika jest akceptowalna z uwagi na jej trójwymiarowy charakter i niskie wymagania sprzętowe. Dodawszy do tego fakt, że jest to pełna i darmowa wersja, można jakoś przecierpieć niską rozdzielczość.

Trzeba jeszcze pamiętać żeby przy instalacji i po uruchomieniu programu odpowiednio zaznaczyć (lub odznaczyć) opcję wykonania zmiany w naszym komputerze domyślnej strony głównej i wyszukiwarki w przeglądarce internetowej na taką jaką proponuje nam producent gry. Jeśli nie chcemy żeby w systemie było coś zmieniane to opcję odznaczamy.


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • Gra dzieciństwa jedna z lepszych, naprawdę warto powrócić i powspominać
  • wydaje się fajna więc zgram
  • fajowa grałam 3 miesiące temu nie moge sie dczekać żeby zagrać
  • ale te gry są darmowe no nie?
  • a jakie gry są za darmo?niech ktoś mi powie
  • supee
  • super gra
  • fajna gra

Dodaj komentarz


Gra Pou na komputer PC Gra Pou na komputer PC
Coraz większa ilość ciekawych aplikacji dostępnych wyłącznie na mobilna platformę Android sprawia, że chętnie ...
Instalacja gry Pou na komputerze... Instalacja gry Pou na komputerze...
Ponieważ sporo osób ciągle ma problemy z instalacją gry Pou na komputerze PC, postanowiliśmy opisać cały proce...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!