Gry do pobrania > Gry dla dziewczyn

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Mystery of Unicorn Castle
Mystery of Unicorn Castle
Wielkość: 41.50 MB
Autor: Freegamepick.net
Licencja: freeware
Dodano: 11-03-2020
Pobrań: 474
Mystery of Unicorn Castle to fajna gra dla dziewczyn, udostępniona w pełnej wersji za darmo. Jest to gra typu ukryte obiekty, zawiera także logiczne łamigłówki.

Historia całej gry zaczyna się od pewnej dziewczyny, Jane Morion, która zawsze uważała się za zwykłą dziewczynę. No może poza czasem kiedy spała, wówczas miała zawsze ten sam sen. Śnił się jej zamek, w którym szukała czegoś lub kogoś. Następnie wszystko się rozmywało a ona nagle znajdowała się naprzeciwko białego jednorożca. Trzeba być chyba dziewczyną żeby miewać takie sny... no a także żeby wymyślić taką historię.

My jako zapaleni gracze nie zważamy jednak uwagi na takie szczegóły i brniemy dalej w tą niezmiernie intrygującą fabułę ;)

Dalej jest już tylko lepiej: Jane znajduje list wciśnięty pod jej drzwi od Lorda Moriona, jej krewnego ze strony ojca. Zaprasza on dziewczynę do Anglii żeby tam spokojnie mogła odziedziczyć pewien zamek.

Swoją drogą ten Lord to chyba jakiś niezbyt dobrze wychowany był, że podrzuca jej liścik pod drzwi...

List bardzo zaintrygował Jane, więc szybciutko się zbiera i rusza żeby objąć władanie nad tym pięknym (ma taką nadzieję) zamkiem. Jak się szybko okazuje nie tylko Jane ma dostać zamek... taka historia ;) Naszym zadaniem jest odkrycie dziedzictwa zamku a konkretnie to przedmiotów porozsiewanych w różnych pokojach. Do tego dochodzi rozwiązanie kilku logicznych zagadek.

Także do dzieła :)


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)


Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Barbie Super Model Barbie Super Model
Lalkę Barbie chyba wszyscy znają. W tej grze wcielamy się w jej postać. Barbie chce zostać super modelką - mus...
Przedszkole Przedszkole
Przedszkole (Kindergarten) to gra raczej przeznaczona dla dziewczyn. Tematyka (dzieci) jak i same zadania do w...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!