Gry do pobrania > Karciane

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Mystery Solitaire: Grimm’s Tales
Mystery Solitaire: Grimm’s Tales
Wielkość: 40.15 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 04-08-2019
Pobrań: 910
Mystery Solitaire: Grimm’s Tales to gra w karty, pełna wersja bez ograniczeń i dodatków typu samo-ładujące się wtyczki.

Gra z pewnością może zaciekawić miłośników pasjansów. Polega ona właśnie na układaniu kart z różnicą 1. Mamy więc przykładowo kartę o oznaczeniu 3, możemy na nią położyć 2 lub 4.

Gra jest prosta, czasem można grać w nią siłą rozpędu, jednak chwila zastanowienia się nad rozgrywką pomaga zdecydowanie szybciej znaleźć prawidłowy ciąg kart. Zachowując odpowiednią strategię, czyli układając kolejkę, biorąc pod uwagę karty, które są obecnie odkryte, może nam się łatwo udać przejść do kolejnych poziomów.
Zwykłe strzały i branie kart, które pierwsze zauważymy może nam wcale nie pomóc w przejściu do następnych plansz.

Dobrze jest też znać kolejność kart, bo nie dla wszystkich jest to oczywiste. Mamy więc tutaj następującą kolejność: 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, J (walet), Q (dama), K (król), A (as).
Oczywiście mając np. 2 możemy na nią położyć asa lub 2. Podobnie jest z asem: król lub 2.

Dodatkowo gra daje możliwość otrzymywania lub zakupywania opcji dodatkowych: - kartę specjalną (joker), na którą możemy położyć dowolną kartę, - możliwość ponownego rozłożenia kart, - możliwość cofnięcia ostatniego ruchu.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!




Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


BVS Solitaire Collection BVS Solitaire Collection
Gra zawiera aż 320 pasjansów. Program ma duże możliwości konfiguracji. Gratka dla wielbicieli gier karcianych.
Solitaire Haven (pasjans) Solitaire Haven (pasjans)
Solitaire Haven to pasjans, prosta gra karciana, która zawiera możliwość zagrania w karty według jednej z wybr...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!