Gry do pobrania > Multiplayer

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Scorched3D
Scorched3D
Wielkość: 20.39 MB
Autor: Gavin Camp
Licencja: GPL
Dodano: 31-08-2009
Pobrań: 4 902
W grze bierzemy udział w walce czołgów. Naszym zadaniem jest oczywiście unicestwienie przeciwników. Do dyspozycji mamy czołg i arsenał różnych pocisków oraz dodatków. Ponadpodstawowe wyposażenie musimy jednak nabyć z zarobionych w kampani funduszy.

Scorched3D jest kontynuacją bardzo popularnej niegdyś gry Scorched, która funkcjonawała pod system DOS i prezentowana była w dwóch wymiarach (2D).Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

 • nie umiem :<
 • fajna ta gra xd ?
 • ta gra jest do niczego
 • demówka czy nie
 • Boska Gra
 • CZY TA GRA JEST FAJNA I CZY DŁUGO SIE POBIERA
 • super pobiore se ją:d:p;d
 • s
  su
  sup
  supe
  super

  a
  an
  naj
  najl
  najle
  najlep
  najl eps
  najlepsz

  g
  gr
  gra
 • polecam serw minecraft 188.165.19.162:8009

  a co do tej gry zapowiada sie dobra
  polecam Darthim przyszły moderator serwera
 • FAJOSKA GRA POLECAM

Dodaj komentarz


Unreal Tournament 2003 Unreal Tournament 2003
Unreal Tournament to gra typu FPP (first person perspective - czyli realizowana z perspektywy gracza) lub jak ...
Quake 3 Arena Quake 3 Arena
Quake 3 to klasyka. Jest to niesamowicie dynamiczna strzelanka FPS umożliwiająca grę w trybie multiplayer ale ...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!