Gry do pobrania > Multiplayer

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Unreal Tournament 2003
Unreal Tournament 2003
Wielkość: 97.72 MB
Autor: Epic Games
Licencja: demo
Dodano: 18-08-2009
Pobrań: 13 557
Unreal Tournament to gra typu FPP (first person perspective - czyli realizowana z perspektywy gracza) lub jak kto woli FPS (first person shooter). Jest ona przeznaczona głównie do gry w trybie multiplayer jednakże może być również uruchamiana w trybie jednego gracza - wówczas przeciwnikami będą tzw. boty.
UT2003 w porównaniu do wcześniejszych wersji gry oddaje do dyspozycji gracza nowe rodzaje broni, lepsze efekty graficzne oraz wiele map dla wielu graczy.
Wersja demo daje możliwość przetestowania gry w na czterech mapach.Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • mi w 1min
  • mi 20
  • a mi 2 min
  • lubię wasze stronę pozdrawiam was Dzięki
  • ale dzieci mi sie pobiera 3min
  • łukasz ha masz chyba słąbegokompa mi sie pobiera 3min
  • mi w 12 sekund
  • mi 7 minut
  • a mi 7 min
  • mi sie laduje 4 minuty fajna giera i daje 10/10

Dodaj komentarz


Unreal Tournament 2003 Unreal Tournament 2003
Unreal Tournament to gra typu FPP (first person perspective - czyli realizowana z perspektywy gracza) lub jak ...
Quake 3 Arena Quake 3 Arena
Quake 3 to klasyka. Jest to niesamowicie dynamiczna strzelanka FPS umożliwiająca grę w trybie multiplayer ale ...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!