Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
40 Stories
40 Stories
Wielkość: 303.53 MB
Autor: Chico State Game Studios
Licencja: freeware
Dodano: 05-06-2018
Pobrań: 549
40 Stories to całkiem ciekawa gra udostępniona jako pełna wersja, zaliczana do kategorii gier logicznych, choć może nie zawsze tam bym ją ulokował ;)
W każdym bądź razie jest dość oryginalna, ma całkiem przyjemną grafikę i prostą, ale nienaciąganą (aż za bardzo, tak jak to zwykle bywa) fabułę. Sam silnik gry opiera się o Unreal Development Kit, dlatego też na początku instalacji pojawi się właśnie informacja o instalacji tego składnika programu.

Bohaterką gry jest Anita, pracownik korporacji, która zajmuje się wsparciem technicznym. Pracuje w biurze, w 40 piętrowym budynku biurowym, tyle jest też poziomów gry bo jej sednem jest opuszczenie budynku przez Anitę.
Dlaczego ona chce szybciutko się wymknąć? To nie jest do końca określone, ale wygląda to na jakieś jej problemy w kontaktach z męską częścią pracowników tej firmy.

Okazuje się, że wyjście z pracy może być trudniejsze niż myślimy. Przejście każdego z poziomów jest inne i wymaga wykonania jakiejś czynności przez Anitę żeby to się udało. Może to być uruchomienie programu na komputerze lub też teleportacja przez kserokopiarkę, może to też być całkowita inna czynność, do której dochodzimy samodzielonie lub z pomocą naszego kolegi z pracy, Fanboya. Na każdym piętrze realizujemy całkiem różne czynności, rozwiązujemy problemy czy też zagadki żeby udało się nam przejść do następnego poziomu, czyli pięterko niżej.

Całą grę można podsumować jednym krótkim stwierdzeniem: jest fajna :) i darmowa :))


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!