Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Apothecarium World
Apothecarium World
Wielkość: 78.56 MB
Autor: Freegamepick.net
Licencja: freeware
Dodano: 08-12-2019
Pobrań: 308
Gra Apothecarium World ma ponoć jakąś fabułę, jednak nie za bardzo można znaleźć powiązanie z tym, jakie zadanie gracz ma do wykonania.

Głównym jej wątkiem jest przerażająca choroba, która ogrania Włochy. Zadaniem gracza jest pomóc mieszkańcom wsi Apothecarium w walce ze złym alchemikiem, który jest odpowiedzialny za szerzącą się plagę.

Schodząc już na ziemie, mamy do dyspozycji 60 różnych lokalizacji (obrazów zawierających różne ukryte w tle rzeczy), w których musimy szukać przedmioty umieszczone na liście. Możemy to robić w trybie treningu, bez ograniczeń czasowych lub też w trybie normalnym, w którym musimy dość znacząco wysilić nasz wzrok i jak najszybciej znaleźć wskazane rzeczy. W trybie normalnym czasie jest naprawdę mało. Jak tylko odnajdziemy przedmioty umieszczone na liście to przechodzimy do następnego poziomu.

Udostępniona gra to pełna, niczym nie ograniczona, darmowa wersja.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)


Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!