Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
ATV Offroad Racing
ATV Offroad Racing
Wielkość: 88.26 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 02-02-2020
Pobrań: 861
ATV Offroad Racing to gra dające szansę na uczestnictwo w wyścigach quadów.

Graficznie gra zrobiona jest dość ciekawie jak na całkowicie darmową propozycję. Nie wymaga także super wydajnego sprzętu oraz super wydajnej karty graficznej, wystarczy zwyczajna, nawet wbudowana w płytę główną karta, daję radę.

Początek wyścigów może być dość toporny, okazuje się bowiem, że nasz quad ma sterowność łódki na wodzie. Na prawdę ciężko nim sterować. Żeby wygrać jakikolwiek wyścig trzeba to niestety zmienić.
Tu przychodzi nam propozycja zdobycia punktów wymienialnych na upgrade naszego sprzętu. Są dwie opcje, dzięki którym możemy zdobyć takie punkty: zbieramy pakunki po drodze (musimy jechać wzdłuż ustawionych pakunków i je zwyczajnie zbierać), drugą opcją jest natomiast daleki rzut naszym ciałem po zderzeniu z betonową barierką... Druga opcja brzmi co najmniej jak zabawa w horror, ale z autorami gry się nie dyskutuje. Wsiadamy zatem na naszego quada i pędzimy jak najszybciej wbijając się w beton. Czujemy się tylko szczęśliwi, wiedząc, że to tylko gra. Inaczej nie byłoby co z nas zbierać...

Dopiero gdy uda nam się odpowiednio dostroić nasz układ kierowniczy i napędowy, w tym przyspieszenie i szybkość maksymalną, możemy próbować w wyścigach zająć jedno z miejsc podium, bo tylko te się liczą.

W grze najfajniejsze jest jednak chyba to, że jest darmowa i dostępna jako pełna wersja. Trzeba jednak także przyznać, że sama jazda i wyścigi to dość ciekawe przeżycie. Polecamy!Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)


Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Rainbow Web Rainbow Web
Rainbow Web (Tęczowa sieć) to gra logiczna, która polega na grupowaniu tych samych kolorów i zbieraniu literek...
Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!