Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Cake Shop (kawiarnia)
Cake Shop (kawiarnia)
Wielkość: 12.26 MB
Autor: Freegamepick.net
Licencja: freeware
Dodano: 09-04-2020
Pobrań: 476
Cake Shopto gra rekreacyjna, głównie raczej dla dziewczyn, służąca relaksowi i próbie zbudowania małego ciasteczkowego imperium :)

Emilia właśnie skończyła szkolę i szuka sobie ciekawej pracy. W pewnym momencie dochodzi do wniosku, że byłaby najlepszym wyborem jako menedżerka kawiarni. Ogłasza się więc i prezentuje najlepsze cechy swojej skromnej osoby. Niebawem dzwoni do niej Gail z ofertą pracy. I tak to się wszystko zaczyna.
Emilia przebiera się w swoje najlepsze ubranie i udaje się podbijać ciasteczkowy biznes.

Oczywiście my, jako gracz, wcielamy się w rolę naszej przemiłej bohaterki. Zaraz po przyjeździe do kawiarni trochę się dziwimy, gdy jako menedżerka kawiarni rozpoczynamy swoją pacę od grupowania ciasteczek i podawania ich klientom. Czy tak właśnie ma wyglądać praca menedżerki? Wygląda na to, że tak. Za swoją ciężką pracę otrzymujemy pieniążki, które inwestujemy zaraz w rozbudowę kawiarni a także budowę pięknego ogrodu.

Czy warto jednak dodawać nowe urządzenia do kawiarni? Wydaje się, że nie za bardzo... Po dodaniu nowego urządzenia z pewnością mamy więcej pracy bo dochodzi jego obsługa. Wygląda też na to, że nasz dzienny przychód pozostaje na niezmiennym, podobnym poziomie. Po cóż się więc rozwijać? To pytanie dla cierpliwych i żądnych zdobycia wszystkiego. Wystarczy pograć i samemu się przekonać ;)

Gra jest darmowa w pełnej wersji więc chyba warto...

Dla zainteresowanych tematem, tutaj jest kolejna wersja tej gry:
Cake Shop 2 (kawiarnia).


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Rainbow Web 2 Rainbow Web 2
Rainbow Web 2 to kolejna odsłona gry o tym samym tytule, która również została udostępniona w Dolinie Gier: R...
Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!