Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Classic Adventures: The Great Gatsby
Classic Adventures: The Great Gatsby
Wielkość: 90.59 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 10-02-2021
Pobrań: 1 328
Gra Classic Adventures: The Great Gatsby to bardzo ciekawa propozycja dla tych, którzy lubią ukryte obiekty, ale także dla tych co czasem lubią różnego rodzaju zgadywanki. Ta gra bazuje właśnie na spostrzegawczości i wymaga często, że sami odgadniemy o co chodzi w danej scenie.

Choć jako główną kategorię wskazałbym bez wahania ukryte obiekty bo w grze co chwila trzeba odnajdywać na obrazach różne rzeczy wskazane na liście, to także co chwila pojawiają się różnego rodzaju rebusy. Na początek musimy wskazać przedmioty, które się powtarzają... jeśli to sami zauważymy podczas monologu jednego z bohaterów gry.
W trakcie każdej rozgrywki polegającej na odnajdywaniu rzeczy z listy, możemy jednocześnie szukać ukrytych literek, które w końcu utworzą nam hasło. Jeśli nie odnajdziemy wszystkich literek, możemy także spróbować odgadnąć hasło.

Kolejną mini grą, która jest ciekawa jest wystukiwanie lecących w dół haseł na klawiaturze, literka za literką.

Każda mini gra, znaleziony przedmiot (1000 $), odkryta literka (250 $), każdy sukces, wzbogacają nas o kolejne pieniążki. Jak tylko coś uzbieramy, możemy przenieść się do naszej zacisznej biblioteki i tam ją sobie po swojemu urządzić, dokupując kolejne elementy wystroju.
Gra zawiera szereg miłych dla oka animacji i bardzo spokojny, wyważony podkład muzyczny.

A na końcu najlepsze: gra jest do pobrania w pełnej wersji, za darmo. Nie zawiera żadnych niespodzianek poza otwieraniem strony autora gry zaraz po instalacji i przy każdym jej zamknięciu. Nie jest to w żaden sposób uciążliwe a sama strona nie ma problemu z przepychem reklam i jest bezpieczna.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • dobra gra

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!