Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Dream Walker - Chodzący we śnie
Dream Walker - Chodzący we śnie
Wielkość: 94.77 MB
Licencja: freeware
Dodano: 21-06-2020
Pobrań: 67
Dream Walker to gra typu ukryte obiekty. Do przejścia mamy tutaj 91 poziomów, w których możemy spędzić nawet 12 godzin. Gra jest przeznaczona dla miłośników trenowania spostrzegawczości, której potrzeba tutaj co nie miara, do tego łączenie obiektów w pary bądź trójki trzeba wykonywać dość szybko bo czas nas goni.

Dream Walker to gra, ktróra jest całkowicie darmowa, udostępniona do pobrania w pełnej wersji.

Poza wyszukiwaniem takich samych obiektów mamy tutaj także typowe puzzle a także puzzle paski, są także inne mini gry.

Główną postacią gry jest Carrol, zawodowa skrzypaczka, która potrafi śnić na jawie, czyli miewa świadome sny, to znaczy, że w trakcie snu wie, że śpi ;)
Carrol ma męża Tomasa i razem z nim wybrała się na wakacje w góry.
Jak się w krótce okaże także i Tomas zaczął chodzić w trakcie snu. Pewnego razu Carrol zaczęły śnić się czary i zaklęcia...

Tak zaczyna się cała historia, jeśli chcecie poznać ją w całości wystarczy pobrać darmową grę, zainstalować ją i rozpocząć zabawę :)Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)


Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!