Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Gnomes Garden 3
Gnomes Garden 3
Wielkość: 63.04 MB
Autor: Freegamepick.net
Licencja: freeware
Dodano: 21-02-2021
Pobrań: 1 177
Gnomes Garden 3 to jedna z serii gier, wszystkie zostały udostępnione na naszej stronie:
Gnomes Garden,
Gnomes Garden 2,
Gnomes Garden 4: New Home.
Wszystkie są także dostępne tutaj w pełnych wersjach, za darmo.

Gnomes Garden to gra rekreacyjna (czyli łatwa i relaksacyjna) polegająca na gromadzeniu i odpowiednim wykorzystaniu zasobów. Mamy 4 różne zasoby do dyspozycji: jedzenie, drewno, kamień oraz kryształ. Każdy z zasobów możemy zebrać lub zbudować (wyremontować) produkcję/fabrykę/kopalnie, w której będziemy tworzyć, produkować bądź wydobywać daną rzecz.
Mamy także ludzi (poddanych, co wynika z treści całej historii), którymi będziemy sterować, a którzy będą realizować stawiane im zadania: zbierania zasobów, budowania kopalni, produkcji, itd., itp.

Każdy poziom zawiera zadania, które mamy wykonać żeby przejść do kolejnego poziomu.
Żeby w ogóle cokolwiek zrobić najważniejsze jest pożywienie, które będzie zaspokajać podstawowe potrzeby naszych poddanych. Naszymi podstawowymi celami będzie więc zwykle uruchomienie produkcji żywności lub zbieranie owoców z roślin już rosnących. Często żeby przejść do sąsiednich lokalizacji musimy udrażniać sobie drogę: usuwać z niej przeszkody lub ją naprawić, budować mosty.
Największą trudnością będzie ułożenie kolejności realizacji poszczególnych zadań tak żeby zasoby, którymi dysponujemy wystarczyły zanim utkniemy gdzieś w martwym punkcie: np. do przejścia i zebrania żywności brakuje nam porcji jedzenia... wówczas nic nie zrobimy, musimy zrestartować dany poziom.

Gra jest niezwykle kolorowa a same poziomy są zwykle dość proste, ale ciekawe. Polecamy dla młodszych graczy lub w celach zabicia czasu - w tym jest doskonała ;)

Fabuła gry zaczyna się tak: Księżniczka mieszkała niezbyt długo jako królowa trollów, ale przyszedł w końcu czas żeby wracać w rodzime strony. Miejscowi mieszkańcy byli szczęśliwi, że zaginiona księżniczka w końcu się odnalazła. Szybko jednak okazało się, że jej zamek zniknął... Tak to się wszystko rozpoczęło. Teraz księżniczka wraz ze swoją drużyną szuka zamku... a czy go znajdzie? Może ktoś sprawdzi??? ;)


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!