Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Monument Builders: Eiffel Tower
Monument Builders: Eiffel Tower
Wielkość: 79.24 MB
Autor: Freegamepick.net
Licencja: freeware
Dodano: 15-08-2019
Pobrań: 538
Monument Builders: Eiffel Tower (Budowniczowie pomników: Wieża Eiffla) to gra, w której wcielamy się w budowniczych Wieży Eiffla. Wieża, którą zbudowano w 1889 roku wciąż jest symbolem Paryża a także całej Francji. Wstępnie wieża miała być zburzona już po dwudziestu latach od daty powstania, jednak jej budowniczy starał się zrobić wszystko żeby tak się nie stało. Dopiero gdy okazało się, że wieża jest wspaniałym nośnikiem fal radiowych i umożliwia przesyłanie wiadomości na duże odległości w sposób bezprzewodowy (z wykorzystaniem telegrafu), odstąpiono od jej demontażu i tak też stoi w tym samym miejscu aż do dziś.

Jeśli chcemy poznać trochę historii a także zrelaksować się przy grze, to jest ku temu dobra okazja. Poza prezentacją faktów i wydarzeń z tamtego okresu, gra daje nam możliwość świetnej zabawy, w której w głównej mierze zarządzamy zasobami i kierując odpowiednio przepływem pieniądza, a także innych materiałów, krok po kroku stajemy się budowniczym tej historycznej budowli.

W trakcie gry bierzemy udział w pozyskiwaniu kamienia, drewna, produkcji różnych materiałów wykorzystywanych przy budowaniu wieży Eiffela. W każdym z poziomów mamy za zadanie wykonać w zadanym czasie jakieś prace związane z budowlą.

Grę można pobrać bezpłatnie, w pełnej wersji.


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!