Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
W osiemdziesiąt dni dookoła świata
W osiemdziesiąt dni dookoła świata
Wielkość: 46.01 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 07-03-2013
Pobrań: 6 396
W osiemdziesiąt dni dookoła świata (oryginalna nazwa to Around the World in 80 Days) jest grą logiczną, która jednocześnie jest historią podróży Phileasa Fogga razem ze swoim służącym Passepartout dookoła świata.

Grę rozpoczyna zapoznanie się z historią Pana Fogga i tym jak po zakładzie z Panem Stuartem wyrusza w długą podróż. Oczywiście historia opiera się na książce Juliusza Vernea, jednak nie jest to dokładna historia. Na potrzeby gry została nieco zmodyfikowana.

Sednem całej gry są jednak zabawy logiczne, w których pomagamy Panu Foggowi odnaleźć potrzebne w podróży rzeczy. Na początek jest to dziennik, w którym Fogg zapisuje osobiste notatki z całej podróży i wszystkiego co jej dotyczy.

Rzecz lub rzeczy, których szukamy porozrzucane są w danej układance (puzzlach). Naszym zadaniem jest takie przemieszczenie poszczególnych elementów żeby kawałki rzeczy, którą próbujemy złożyć w całość znalazły się na samym dole i przez to wyszły poza plansze. Jeden ruch to możliwość zmiany położenia jednego elementu z drugim, leżącymi obok siebie, ale tylko wówczas gdy taka zmiana będzie skutkować przynajmniej trzema takimi samymi elementami położonymi obok siebie w pionie lub poziomie - wtedy te elementy znikają a pozostałe przesuwają się w dół.
Gdy uda się na zebrać przynajmniej cztery elementy razem zyskujemy dodatkowe punkty, umożliwiające odblokowanie młotka, którym możemy zbić zawadzający nam element. Gdy punktów uzbiera się jeszcze więcej wówczas możemy zbić jednorazowo z planszy wszystkie elementy o tym samym kolorze.

Gra jest bardzo kolorowa a grafiki pod puzzlami przedstawiają miasta, które odwiedzamy. Podkład muzyczny także jest tematycznie powiązany z grą.

Udostępniona tutaj gra jest pełną wersją i umożliwia długi, niczym nieograniczony czas zabawy. Dodatkowo, pomimo swej prostoty, gra wciąga.
Program ma bardzo niewielkie wymagania sprzętowa. Nie powinno być problemów z jego uruchomieniem nawet na słabszych komputerach.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)


Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • Nie mogę się zalogować
  • extra super gra mi wszystko działa
  • Działa wyśmienicie :D
  • Mi wszystko działa, może po prostu na jednym działa a na innym nie. Może spróbuj jeszcze raz pobrać :)
  • Ta gra nie chce się otworzyć. Ściągnęłam wnuczce i lipa. Pokazuje się tylko czarna plansza i gra się wyłącza.Wie ktoś co z tym zrobić żeby ją uruchomić?

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!