Gry do pobrania > Przygodowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
LEGO Star Wars
LEGO Star Wars
Wielkość: 203.16 MB
Autor: Square-Enix / Eidos
Licencja: demo
Dodano: 28-07-2015
Pobrań: 4 039
Nie da się ukryć, że to jedna z fajniejszych gier jakie zostały wydane na peceta. Trzeba tu powiedzieć jasno, że tyczy się to całej serii LEGO Star Wars, bowiem po tej pierwszej części zostały wydane także kolejne dwie. Wszystkie opierają się na filmie Star Wars przy stylizacji otoczenia poprzez klocki LEGO.

Oczywiście sporej części graczy LEGO może nie przypaść do gustu z racji niewielkiej liczby szczegółów jakie prezentują postacie sklecone z tych klocków. Mi także na początku to niezbyt się podobało, jednak już po krótkiej grze przekonałem się do tego rozwiązania. Klocki LEGO bardzo ładnie się tu komponują i nadają grze charakter. To własnie dzięki nim nasi bohaterowie lub oponenci tak ładnie się rozpadają jak tylko zostaną unicestwieni. Właśnie dzięki takiej bezkrwawej konstrukcji także i dzieci mogą się tu fajnie bawić nie będąc narażone na jakieś niezbyt fajne widoki.

Zgodnie z tytułem wszystko jest zbudowane z klocków LEGO a cała akcja toczy się oplatana fabułą Gwiezdnych Wojen. Bohaterami gry są znane z filmu postacie: Obi-Wan, Qui-Gon, Darth Maul, Yoda, Jango Fett. Mamy tu także oczywiście droidy i roboty. Standardowo wersja demo, która tu została udostępniona umożliwia nam rozgrywkę dwoma postaciami Obi-Wanem oraz Qui-Gonem. Rozgrywka w trybie dwuosobowym jest bardzo fajnym doświadczeniem. Możemy oczywiście grać także samodzielnie.

Poświęcenie chwili na naukę obsługi i wczucie się w postać pozwoli nam się naprawdę dobrze bawić. Likwidujemy przeciwników korzystając ze świetlnych mieczy oraz specjalnej siły Jedi jaką otrzymali nasi bohaterowie. Zawsze szukamy rozwiązania problemu jakim jest przejście do kolejnej lokalizacji. Czasem trzeba otworzyć drzwi a czasem złożyć jakiś przedmiot, usunąć oponenta.

Zarówno grafika jak i oprawa audio są na bardzo fajnym poziomie i po prostu warto zagrać.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • Lubię gry!
  • ta gra to moje dzieciństwo, super super super jest ta gra
  • fajna jest ta gra
  • super gra

Dodaj komentarz


Harry Potter i Czara Ognia Harry Potter i Czara Ognia
Gra jest angielską wersją demonstracyjną opartą na filmie Harry Potter i Czara Ognia (Harry Potter and the Gob...
Star Wars Jedi Knight: Jedi Acad... Star Wars Jedi Knight: Jedi Acad...
Fascynaci filmów Georga Lucasa z serii Gwiezdnych Wojen, po raz kolejny mogą spróbować swoich sił w grze. W te...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!