Gry do pobrania > Sportowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Bolek i Lolek - olimpiada letnia
Bolek i Lolek - olimpiada letnia
Wielkość: 42.74 MB
Autor: AidemMedia
Licencja: demo
Dodano: 05-01-2011
Pobrań: 16 587
Z pewnością wszyscy i starsi i młodsi znają dobrze bajkowe postacie Bolka i Lolka. Tym razem są oni bohaterami gry i i startują w letniej olimpiadzie. Żeby wystartować w olimpiadzie najpierw musimy wybrać i wcielić się w jedną z postaci.
W wersji demo dostępne są trzy konkurencje: skok w dal, bieg na 100m oraz rzut oszczepem. Pełna wersja ma aż 14 dyscyplin, w których możemy brać udział.
Przy skoku w dal chcąc biegnąć należy naprzemiennie wybierać klawisze kursorów, lewy i prawy, im szybciej naciskamy naprzemiennie te klawisze, tym szybciej biegniemy. Odbicie natomiast następuje zaraz po puszczeniu klawisza spacji. Długością trzymania spacji ustalamy natomiast próg wysokości skoku. Należy przy tym uważać żeby nie spalić skoku i odbić się przed deską. Jest to bardzo fajna zabawa, można przy tym ustanawiać rekordy odległości.
Bieg na 100m jest już bezpośrednim starciem dwóch zawodników. Jeśli wybierzemy Lolka to naszym konkurentem jest Bolek i odwrotnie wybierając Bolka naszym przeciwnikiem jest Lolek. Biegniemy poprzez szybkie wciskanie lewego klawisza CTRL. I tak jak w poprzedniej dyscyplinie im szybciej wciskamy klawisz tym szybciej biegniemy. Sterowanie w rzucie oszczepem jest podobne do tego przy skoku w dal. Tu również regulujemy wysokość lotu oszczepu przez długość trzymania spacji. Jej puszczenie powoduje rzut. Również też trzeba uważać na spalenie rzutu.


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

 • grałam w to jak byłam mała . ♥♣♥
 • fajna polecam
 • SZkoda ze demo
 • Fajna gierka,polecam
 • Mój trój skok to czyli rekord to 14.10
 • fajnie by było gdyby była pełna wersja
 • wiecie gdzie pobrać pełną gre ?
 • ta gra jest superasina!! kocham ją chociasz mam 12 lat!!
 • No, no zaje****** gra..!
  Szukam chłopaka 13 lat..!
  Pisać na gg:
  40872393
 • spoko gra :)
  superowska;*
  Lubie grać w takie gry
  :d heh:p

Dodaj komentarz


Fifa 2003 Fifa 2003
Bardzo dobry symulator piłki nożnej. Dobra grafika 3D.
Bolek i Lolek - olimpiada letnia Bolek i Lolek - olimpiada letnia
Z pewnością wszyscy i starsi i młodsi znają dobrze bajkowe postacie Bolka i Lolka. Tym razem są oni bohaterami...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!