Gry do pobrania > Strzelanki, szczelanki

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Humvee Shootout
Humvee Shootout
Wielkość: 22.84 MB
Autor: Freegamepick.net
Licencja: freeware
Dodano: 28-06-2020
Pobrań: 352
Humvee Shootout to kolejna, tym razem dość krwawa, ale bez szczegółów, darmowa strzelanka (szczelanka) w pełnej wersji. Dysponujemy i prowadzimy wszelkie działania z pozycji samochodu Humvee.

Humvee to potoczna nazwa pojazdu HMMWV (jak widać wymowa wywodzi się z zapisu skrótu), czyli od z języka angielskiego: high-mobility multipurpose wheeled vehicle, wielozadaniowy pojazd kołowy o wysokiej mobilności.

Pojazd ten faktycznie dość szybko się przemieszcza, niestety jego sterowanie w grze zostało zrobione, delikatnie mówiąc, tragicznie. Sterujemy kursorami: lewy, prawy, góra i dół. Niestety jest to dosłowne sterowanie, czyli wciskając klawisz góra nie pojedziemy niestety do przodu tylko w górnym kierunku patrząc na planszę gry. Tak samo pozostałe klawisze tyczą się nie zwrotów pojazdu tylko kierunków ekranu. Za sprawą tak skonstruowanego sterowania bardzo trudno jest precyzyjnie jeździć bo pojazd sam dokonuje skrętów, sugerując się jedynie wskazanym kierunkiem.

Naszym zadaniem w grze jest głównie strzelać do wszystkiego co się rusza i przemieszczać się pomiędzy punktami kontrolnymi. Trzeba mieć na względzie to, że nasi przeciwnicy też posiadają różnego rodzaju broń co objawia się powolutku gasnącym naszym tzw. życiem jak tyko staniemy na linii ognia.
Żeby podreperować stan naszego wozu, wystarczy odnaleźć skrzynię z czerwonym krzyżem i najechać na nią. Tutaj właśnie pojawia się podstawowy problem z precyzyjnym prowadzeniem naszego pojazdu. Dość trudna jest jazda do konkretnie sprecyzowanego punktu, gdy pojazd sam zakręca a my tylko mamy możliwość wskazania jednego z czterech kierunków jazdy, należy jednak wziąć to za specjalne utrudnienie bo inaczej gra byłaby zbyt łatwa do przejścia ;)

Dysponujemy szeregiem różnej amunicji począwszy od min przeciw piechocie a skończywszy na broni atomowej. Podstawowej amunicji mamy załadowane na full, także czeka nas dużo zabawy :)Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Medal of Honor Allied Assault Medal of Honor Allied Assault
Medal of Honor Allied Assault to gra, w której gracz ma widok z perspektywy pierwszej osoby a skoro jest to st...
Alien Shooter Alien Shooter
Alien Shooter to klasyczna gra wydana w roku 2003 przez Sigma Team. Gra ma już swój wiek jednak wcale nie stra...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!