Gry do pobrania > Strzelanki, szczelanki

Tu pobierzesz gry na system Windows.
WW4 Shooter
WW4 Shooter
Wielkość: 4.65 MB
Autor: Freegamepick.net
Licencja: freeware
Dodano: 29-06-2020
Pobrań: 3 959
WW4 Shooter to kolejna bardzo prosta a jednocześnie bardzo fajna dla miłośników strzelania gierka, którą można pobrać za darmo, w pełnej, niczym nie ograniczonej wersji.
Jak już sama nazwa gry wskazuje, stajemy się jednym z żołnierzy biorących udział w czwartej wojnie światowej.

Jesteśmy żołnierzem elitarnej jednostki, w związku z czym mamy elitarne możliwości rozgramiania przeważających sił wroga, bez większych problemów :)
Żołnierze wroga są dość jednolici i co chwila pojawiają się nowi w różnych miejscach danej planszy.
Naszym zadaniem jest ich likwidacja przy jak najmniejszych stratach własnych, musimy więc działać bardzo szybko i celnie.

Jaką broń mamy?
Posiadamy:
- pistolet samopowtarzalny, Beretta M9, długość lufy 125 mm, 1200 RPM, magazynek zawierający 15 naboi,
- ręczny karabin maszynowy M249 SAW, długość lufy 521 mm, 750-1000 strz./min., magazynek STANAG,
- karabinek automatyczny G36c, długość lufy 999 mm, 750 strz./min, magazynek 30 nabojów,
- karabin snajperski M24, długość lufy 660 mm, 20 strz./min., magazynek 5 nabojów.

Dzięki takiemu arsenałowi, można sobie trochę postrzelać. W trakcie strzelanki trzeba pamiętać o ciągłej konieczności przeładowywania broni.

Gra ma niestety grafikę okienkową, oznacza to, że rozdzielczość jest niska i nie da się tego zmienić.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • nie moge ocenic bo nie gralam ale wydaje sie fajne :)
  • OK

Dodaj komentarz


Medal of Honor Allied Assault Medal of Honor Allied Assault
Medal of Honor Allied Assault to gra, w której gracz ma widok z perspektywy pierwszej osoby a skoro jest to st...
Alien Shooter Alien Shooter
Alien Shooter to klasyczna gra wydana w roku 2003 przez Sigma Team. Gra ma już swój wiek jednak wcale nie stra...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!