Gry do pobrania > Wyścigowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
X Motor Racing
X Motor Racing
Wielkość: 93.97 MB
Autor: Exotypos
Licencja: demo
Dodano: 17-09-2013
Pobrań: 11 331
X Motor Racing to oczywiście wyścigi samochodowe. Gra wyróżnia się realistycznym podejściem do komputerowej symulacji jazdy aut w grze.

Pomimo tego, że może nie prezentuje ona najlepszej grafiki to jednak wyścigi prezentują się całkiem nieźle a sama gra jest bardzo ciekawa.
Ponieważ udostępniamy wersję demo to od razu trzeba napisać o jej ograniczeniach. Dostępne jest tutaj tylko jedno autko (Doxster) oraz jedna trasa, na której możemy się ścigać. Warto więc chyba spróbować nawet tego demka bo zabawa jest bardzo przyjemna.
Poza standardowym prowadzeniem auta można w każdej chwili włączyć tak zwanego idealnego kierowcę poprzez wybranie klawisza L. Wówczas kierowanie przejmuje komputer a my możemy w tym czasie podziwiać widoki (klawisz V) z różnych stron nie bacząc na samą jazdę bo auto jest prowadzone automatycznie.
Gra ma dodatkowo stosunkowo niewielkie wymagania sprzętowe.

Jeśli ktoś się zdecyduje na zakup pełnej wersji gry (koszt ok. 30$ na stronie producenta) to wówczas jest dostępny cały szereg innych aut oraz tras. Część aut dla pełnej wersji udostępnia producent a część została stworzona przez użytkowników. I są tu takie niesamowite autka jak Audi R8, BMW M3 GTS, Ferrari F430, Porsche 944 Turbo, Lamborghini Gallardo, Corvette ZR1 czy też Ford Focus ST 2006 lub Peugeot 206 RC a także szereg innych.

Użytkownicy (w pełnej wersji) mogą tworzyć własne trasy oraz auta bowiem gra zawiera także edytor, który to wspiera.Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • dziewczyny nie kłóćcie się
  • to jest tylko demo?
  • nwm jeszcze Niegrałem Ale Wydaje sie Easy (^_^)
  • fajna gry bo się szybko ściąga
  • super
  • ej co to znaczy team bo mi nie wchodzi
  • fajna gra
  • Lolololo jest tu pełna wer. ?  • K**** no normalnie best!
  • zaj****ta gra pochwal

Dodaj komentarz


Need for Speed: Hot Persuit 2 Need for Speed: Hot Persuit 2
Need for Speed: Hot Persuit 2 to wyścigi połączone z unikaniem złapania przez policję. Poza samochodem pościgo...
Auta (Cars) - Zygzak McQueen - w... Auta (Cars) - Zygzak McQueen - w...
Zygzaka McQueena, wyścigowe autko z filmu Auta, znają chyba wszyscy i nikomu go przedstawiać nie trzeba. Miło...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!