Fajne gry na telefon z Androidem » Gry dla dziewczyn

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Bakery Story
Bakery Story
Dodano: 27-02-2013
Przekierowań: 2 620
Bakery Story to świetna gra na telefon, która daje nam szansę na stworzenie małej cukierni. Nasza przygoda rozpoczyna się od niewielkiej ilości posiadanego sprzętu i wyposażenia. Wytwarzamy różnego rodzaju wyroby cukiernicze i od razu je sprzedajemy klientom, o których na szczęście nie musimy się martwić.

Sprzedajemy wypieki a za zarobione pieniądze nabywamy wyposażenie takie jak krzesła, stoły oraz dekoracje.
Nabywamy także różnego rodzaju sprzęt potrzebny do wypieków: chleba, różnego rodzaju kawy, ciastek, ciast, pączków i innych słodkości. Każde z dostępnych urządzeń może produkować różne produkty. W ramach urządzenia jest zwykle spory wybór wyrobów cukierniczych. Każdy wyrób ma swoje indywidualne opcje: cenę, czas, ilość oraz zysk.

Gra Bakery Story jest grą sieciową co oznacza, że do jej uruchomienia wymagany jest dostęp do internetu. Na początku to może denerwować, jednak z czasem z uwagi na to co zyskujemy da się to nawet polubić. Dane jakie są przesyłane do i z sieci są niewielkie, dzięki czemu opcja gry sieciowej nie jest uciążliwa ani też droga.
W zamian zyskujemy możliwość komunikacji z innymi graczami. Mamy możliwość pozostawiania u kogoś swoich wpisów, tipsów lub prezentów w postaci słodkości (lub części do sprzętu). Tak samo i my możemy otrzymać tipsy (napiwki) co przekłada się na monety. Możemy także otrzymać prezent w postaci ciastek, które da się sprzedać.

Dodatkowym atutem jest interakcja z innymi graczami w postaci możliwości posiadania i jednocześnie bycia sąsiadem. Sąsiad może nam pomóc w budowie sprzętu do produkcji naszych wyrobów bo często wymagane są dodatkowe części, o które musimy prosić właśnie sąsiadów.

Gracze, którzy chcieliby mieć sąsiadów mogą tutaj w komentarzach podawać swoje ID (storm8).

Gra szybko wciąga i jeśli już się damy wciągnąć to możemy grać nawet przez całe miesiące wykonując kolejne dane nam zadania i przechodzą sporą ilość poziomów.

Zarówno grafika jak i podkład muzyczny nie nudzą się zbyt szybko.

Bakery Story jest grą darmową jednak są tutaj dostępne mikropłatności, dzięki którym monety i diamenty możemy nabyć za realną gotówkę co znacząco może skrócić czas potrzebny do zdobycia większej ilości sprzętu i dekoracji.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • Jak sie tutaj sprzedaje podloge?
  • ja gram kto ma id to zapraszam monia2.:-)
  • Jak zrobić zadanie 2 Vs. 1
  • Polacy też są, sam grałem i to nawet długo ale już mi się znudziło... :)
  • Gram w tą grę od dwóch tygodni, i nawet wciąga:D Choć jak wchodzę na czyjeś profile to polaków nie widze...

  • zapraszajcie:) gra świetna
  • heheszki cudeszki he he Xd :P :P :P :O:O :O
  • Superasna gra
  • dobre

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!