Fajne gry na telefon z Androidem » Gry dla dziewczyn

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Hello Kitty Beauty Salon
Hello Kitty Beauty Salon
Dodano: 27-09-2013
Przekierowań: 4 156
Hello Kitty to bohaterka bajki dla dzieci o tym samamy tytule. Postać została wymyślona przez firmę Sanrio. Została bardzo popularna dzięki temu, że jest uwielbiana przez małe dziewczynki. Dzięki tej popularności bardzo dużo gadżetów, zabawek, przyborów szkolnych i innych rzeczy jest zdobiona jej wizerunkiem.

Teraz postać Hello Kitty dostępna jest także w serii gier na Androida. Tutaj polecamy darmową grę Hello Kitty Beauty Salon, czyli salon piękności. Gra skierowana jest do młodszych dziewczynek jednak wszyscy wielbiciele tej małej kotki mogą się dobrze bawić.

Zaraz po instalacji gry dobrze przełączyć ją w tryb HD dzięki czemu jakość grafiki znacząco wzrośnie.

Rozpoczynamy więc zabawę w salonie piękności. Na początek dysponujemy jednym pracownikiem, którym jest właśnie postać Hello Kitty w pomarańczowych spodenkach. Może ona wykonać w salonie wszystkie zadania, łącznie ze skasowaniem za usługę. Jest samowystarczalna.

Standardowo w salonie świadczone są usługi: mycie włosów ich pielęgnacja oraz strzyżenie. Dodatkowo można uruchomić obsługę malowania paznokci. Zadaniem gracza jest wskazywanie który klient ma być obsłużony. Musimy także przesuwać klientów do danego fotelu. Wszystko trzeba bardzo szybko wykonywać gdyż klienci się denerwują jeśli czekają chwilkę a w końcu gotowi są sobie zwyczajnie odejść nie płacąc nawet za wykonaną usługę.

Naszym głównym zadaniem jest oczywiście rozwój naszego salonu i zarabianie pieniędzy. Za pieniądze, które zarobimy możemy rozwijać nasz salon. Można dokupić lub udoskonalić stanowiska obsługi. Można także zwiększyć szybkość pracy pracowników poprzez odpowiednie wynagrodzenie.
Należy jeszcze tutaj wspomnieć, że czasem w salonie pojawia się gość specjalny, który potrafi nam godnie wynagrodzić naszą pracę.

Ponieważ ilość klientów bardzo szybko narasta, jest ich coraz więcej, więc jeden pracownik nie może nadążyć za ich obsługą. Musimy więc zatrudnić kolejnego pracownika. I tu jest niestety problem.
Żeby mieć kolejnego pracownika musimy za niego zapłacić. Zależnie od tego, jaka to ma być postać są różne opcje zapłaty. Są więc serduszka, które możemy jedynie zakupić przez mikropłatności, są także wirtualne dolary, które zarabiamy w grze obsługując klientów.

Jeśli chcemy żeby gra pozostała całkowicie darmowa i nie chcemy dodatkowo płacić za postacie w grze możemy zatrudnić misia Tippy (koszt 30 serduszek, jednak już na starcie otrzymujemy gratis 37 więc nie musimy ich dokupywać) oraz misia Thomasa (płacimy za niego w dolarach zarobionych w grze). Jeśli jednak chcielibyśmy na przykład zatrudnić kolejną Hello Kitty w czerwonych spodenkach to musimy zapłacić obecnie realnie ok. 13 zł (450 serduszek). Niestety serduszek nie da się normalnie zarobić w samej grze.

Reasumując gra może być bardzo fajna i wcale nie trzeba tu za nic płacić jeśli wystarczy nam jedna postać z Hello Kitty.

Kolejna z gier serii opisaną na łamach naszej strony jest Hello Kitty Cafe
  

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • Fajna Polecam
  • Ta gra jest bardzo fajna dla dzieci od wieku 8. Ja to gram i polecam innym dzieciom którzy bardzo lubią gry.
  • Hallo kity beat
  • lubię to
  • Super
  • Fajna gra polecam
  • Lubi to

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!