Fajne gry na telefon z Androidem » Gry dla dziewczyn

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
My Little Pony: Przyjaźń to magia (Friendship is Magic)
My Little Pony: Przyjaźń to magia (Friendship is Magic)
Dodano: 08-12-2015
Przekierowań: 2 116
To bardzo kolorowa i miła dla oka gra oparta na bardzo popularnej bajce o tym samym tytule. Jako, że gier związanych z tym serialem jest całkiem sporo, to trzeba zaznaczyć, że ta gra jest produkcją Gameloftu. Wyszło im to całkiem fajnie, choć nie da się ukryć, że gra jest skierowana do małych dziewczynek. Cukierkowa grafika i fajne małe koniki (jakby chętne do przytulania) jest podstawą bajki, ale także i gry. My Little Pony to magiczna opowieść, w której dzieci się szybko zakochują. Tak samo jest z grą.

Gra My Little Pony, co pewnie można by przetłumaczyć na Mój Mały Kucyk to opieka i rozwój osady z kucykami. To właśnie one stanowią podstawę gry. Celem gry jest jak najfajniejsza rozbudowa naszej wioski. Stawiamy więc nowe budynki i staramy się żeby mieć we wiosce jak najwięcej małych ponies (czyli kucyków).
W grze jest szereg fajnych mini gier, które dają dodatkową zabawę.

Całość okraszona jest atrakcyjną animacją i ciekawą ścieżką audio.

Pomimo reklam i mikropłatności gra My Little Pony jest całkiem grywalna. Ważne jest, że jest darmowa i jeśli ktoś nie chce, może pograć bez tracenia nawet jednej złotówki.
 

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!