Fajne gry na telefon z Androidem » Gry dla dziewczyn

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
My Talking Angela
My Talking Angela
Dodano: 14-07-2015
Przekierowań: 3 180
My Talking Angela to gra, która zdecydowanie kwalifikuje się do kategorii gry dla dziewczyn. Jest bardzo dużo różu a my opiekujemy się małym kotkiem. Poza opieką jest też sporo zabawy bo są mini gry. Obecnie jest ich siedem.

Gra przypomina nieco Pou, który w tego typu grach nadal wiedzie prym, pomimo tego, że Pou sam w sobie ma straszną grafikę, tak po prostu. My Talking Angela ma grafikę bardzo elegancką, podobną do tej z prezentowanej gry My Talking Tom.

Początek gry jest bardzo przewidywalny bo otrzymujemy małą kotkę w wózku i musimy ją nakarmić, umyć zęby, wykąpać a potem położyć spać. Tak zaczyna się cała przygoda z naszą małą milusińską Angelą.

Wszystko byłoby całkiem fajnie gdyby nie to, że gra przepełniona jest reklamami oraz ciągłymi sugestiami zakupów w grze... Spora część opcji w grze dostępna jest tylko po ich zakupie za realne pieniądze. Firma, która wykreowała serię gier począwszy od My Talking Tom, czyli Outfit7, przyzwyczaiła już nas do bardzo agresywnej reklamy, pomimo tego, że początki nie były w tym względzie aż takie złe.

Pomimo wszystko można machnąć ręką na te reklamy i zwyczajnie grać. Takie czasy ;(
Z mini gier od razu rzucają się w oczy gry logiczne i zręcznościowe. Możemy tutaj pograć w małego arkanoida (a przynajmniej grę, która go przypomina).
 

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • lubie tom gre

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!