Fajne gry na telefon z Androidem » Strzelanki

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Swamp Attack
Swamp Attack
Dodano: 25-08-2014
Przekierowań: 2 267
Swamp Attack to w pełni darmowa, obecnie bardzo popularna, strzelanka, dobrze przystosowana do ekranów dotykowych.
Wcielamy się w dość dużego, a może raczej brzuchatego, faceta broniącego swego domu na bagnach. To, co żyje na bagnach trudno sobie wyobrazić. Tutaj jest bardzo różnorodnie. Najwięcej mamy chyba krokodyli, czy też może aligatorów, te zwierzęta zawsze z trudem rozróżniałem. Poza nimi napierają na nas bobry z piłami tarczowymi, nawet komary są przerośnięte i zamiast gryźć, strzelają do nas. Jest też sporo innych, ciekawych przeciwników.

Choć na początku szybko można unicestwić atakujące nas zwierzęta, to w kolejnych poziomach trudno jest nam nadążyć ze strzelaniem, gdyż nasz bohater nie nabija broni zbyt szybko, a przynajmniej tak szybko jakbyśmy tego oczekiwali. Na szczęście są dodatki w postaci granatów zapalających, czy zamrażających na chwilkę.

W trakcie gry zbieramy punkty, które możemy wydać na ulepszenie posiadanej broni, czy też nabycie nowej. Przykładem jest tu uzi, które wydaje się być ciekawą alternatywą dla naszej myśliwskiej dwururki, jednak jak się okazuje, ten szybkostrzelny karabinek jest znacznie słabszy, a przede wszystkim mniej skuteczny, od strzelania ze śrutu, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę niewielką ilość, szybko zużywającej się amunicję do uzi.

Gra się bardzo fajnie a rozgrywka jest cały czas urozmaicana. Każdy kolejny poziom może być wyzwaniem. Jest darmowa i zawiera reklamy, jednak one specjalnie nie przeszkadzają.
Gra może jednak zdenerwować gracza, gdy w trakcie rozgrywki każe nam odczekać kilka minut żeby móc przejść dany poziom, sugerując brak energii i podsuwając jej zakup...
  

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • fajna gra

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!