Fajne gry na telefon z Androidem » Symulacje

Tu pobierzesz fajne gry na telefon (smartfon) i tablet z systemem Android.
Symulator Farmy
Symulator Farmy
Dodano: 22-04-2013
Przekierowań: 8 923
Symulator Farmy dostępny jest także na telefony z systemem Android. Czy w takim razie nie potrzebujemy już wersji na PC?
Z tym stwierdzeniem do końca bym się nie zgodził. Jest to co prawda ten sam tytuł wydany na inny komputer (jakim także jest telefon czy tablet), jednak z uwagi na spore ograniczenie niewielkiego urządzenia, Symulator Farmy na Androida jest jedynie namiastką tego co oferuje Symulator Farmy 2013 (został wcześniej opisany i dodane zostały zrzuty ekranów oraz udostępniona została do pobrania wersja demo) na komputer PC. Zarówno pod względem graficznym jak i z uwagi na sposób sterowania i podgląd samej akcji w grze, wersja na Androida nie dorasta do przysłowiowych pięt wersji na PC.

W razie baraku peceta można jednak spróbować zagrać w Symulator Farmy na telefonie. Mamy tu możliwość uprawy pola, zasiania zboża a następnie jego zbioru i sprzedaży w sposób podobny jaki ma miejsce na wersji pecetowej. Niestety sterowanie nie umożliwia już nam tak prostej obsługi i podglądu wszystkiego co dzieje się wokół nas. Obsługa ciągnika czy też kombajnu poprzez ekran dotykowy nie należy w tym przypadku do najłatwiejszych.
Za zarobione pieniądze na uprawie ziemi możemy nabywać nowe maszyny i urządzenia.

Producent Symulatora Farmy na telefon udostępnił jeszcze dodatkową opcję, która umożliwia zakup wirtualnej gotówki, za którą nabywamy urządzenia i maszyny w grze, za realne pieniądze. Dzięki temu szybciej możemy stać się wirtualnymi milionerami.

Gra jest płatna. Obecnie koszt gry to około 3 zł. W porównaniu do ceny za którą można nabyć pełną wersję na PC (około 100 zł) to niewiele. Właśnie to jest dodatkowy argument przemawiający za nabyciem tej gry.
  

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę

Komentarze

  • Jak to pobrac na tableta
  • ej wiecie może jak pobrać grę?
  • powie mi ktos jak tom super gierke pobra 1!!!!
  • Zajebista gram na najnowszej wersji mam juz wszystkie pojazdy i maszyny jezdze kosze sadze :)
  • Niemoge jej scagnac

  • Dopiero sciogam u kolegi gralem i jest trzy razy bardzo syper. Bardzo. POLECAM
  • Jak to pobrać
  • Jak się ją ściega
  • Fajna gierka
  • można grać natelefonie

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!