Among Us - multiplayer Among Us to gra, która jest darmowa jedynie na komórki i tablety, na pecety kosztuje około 15 zł, jednak jest ona naprawdę warta przynajmniej próby zagrania.Among Us - czyli: zdrajca pośród nas - to bardzo wciągająca gra, która daje szansę na zabawę w grupie do 10 osób. Mogą to być sami znajomi, ale może to być grupa graczy, którzy się kompletnie nie znają.

Szczegóły dotyczące rozgrywki znajduję się w tym tekście: Among Us.

Żeby dokonać instalacji należy przejść na stronę ze szczegółami (powyższy link), tam też znajduje się na dole link do sklepu Play.

Komentarze

  • gra cool
  • jak to zainstalować??
  • Instalacji dokonujemy ze sklepu Google Play - na komórki (jest link do opisu w tekście) lub też np. ze Steam jeśli chodzi o komputery PC.
  • Najlepsza gierka roku! Mam za to fajny darmowy download Among Us online https://********.pl/among-us-online-pelna-wersja-pc/
  • jak sie to instaluje?

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!