Counter Strike (CS) 1.6 - download? Nie, nie ma potrzeby, teraz jest online! Zgodnie z tytułem nie ma potrzeby pobierania - cs 1.6 download nie jest teraz wymagany. Dlaczego? Bo z powodzeniem można zagrać w przeglądarce. Gra Counter Strike nie jest wymagająca jeśli chodzi o zasoby sprzętowe a w szczególności jest darmowa (free).Counter Strike 1.6 można teraz zagrać po wybraniu tego adresu:
https://cs-online.club

Nie potrzeba nic pobierać ani instalować żeby zagrać. Wchodzimy na wskazaną powyżej stronę, wybieramy serwer i gramy. Tak po prostu.

Można z powodzeniem stwierdzić, że opcja przeglądarkowa tudzież online jest znacznie lepsza niż pobranie CS portable.
Nawet logowanie nie jest wymagane, można jednak zmienić sobie przyporządkowany z automatu nick.
Na stronie można znaleźć całkiem sporo różnych serwerów i mamy możliwość spróbowania swoich sił z botami, ale możemy także sobie zagrać z innymi graczami online. Zwykle bezproblemowo znajdziemy serwer, który nie będzie zapełniony i dołączymy do gry jako terrorysta lub antyterrorysta (wg uznania).
Jakie są wymagania gry Counter Strike 1.6?
Nie mam konkretnego opisu na stronie dotyczącego wymagań cs, jednak gra nie ma dużych potrzeb. Z pewnością wystarczy dwurdzeniowy celeron oraz karta grafiki HD 7770, choć myślę, że karta wbudowana w procesor także będzie dobra. Nie ma potrzeby wyposażać komputera dla tej gry w 4 czy też 8 GB pamięci na karcie graficznej.
Wystarczy 4 GB RAM na płycie głównej oraz pamięć współdzielona dla karty lub 1GB na karcie grafiki.
Najważniejsza jest tu przeglądarka.
Sam testowo grałem na procesorze i5-7500, HD 7770 (1GB) oraz 8 GB RAM. Z pomocą przeglądarki MS Edge, gra śmiga aż miło :)

Pierwsze uruchomienie gry trwa trochę dłużej. Kolejne korzystają z bufora (keszu) przeglądarki.

No i jeszcze ważna rzecz: gra jest darmowa. Można tutaj oczywiście wydać kaskę jeśli ktoś ma jej za dużo żeby sobie jakiś serwerek wykupić, można także kupić bronie lub osłonę, ale nie ma takiej potrzeby czy konieczności, da się grać bez takich urozmaiceń. Polecamy!

Komentarze

  • Niezła gierka, jak za dawnych lat ;) Przypominam sobie jak się jeszcze na LANie z kumplami grało.
    Zauważyłem, że coraz więcej takich stron przeglądarkowych. Ostatnio znalazłem https://-----.pl i tam można pobierać gry na komputer za darmo przez przeglądarke. Masaktrycznie technologia idzie do przodu...
  • CO ! POBIERAM I GRAM
  • fajna gra polecam
  • Super

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!