Ghostbusters: The Video Game Remastered (Pogromcy Duchów) Pogromcy Duchów, świetna gra oparta na niezapomnianym klasyku filmowym. Całkowicie za darmo w ograniczonej czasowo ofercie (do dnia 05.11.2020 r.).Epic Games Store po raz kolejny daje czadu. Tym darmową grą jest gra oparta na filmie Ghostbusters, czyli Pogromców Duchów. Akcja gry jest kontynuacją drugiej części serii i toczy się dwa lata po tym jak nieustraszeni pogromcy uporali się z Vigo.

Tak, teraz to my dołączamy do kultowych pogromców i będziemy walczyć ze zmorami Nowego Jorku.
W grze będziemy widzieć wszystko to co się dzieje z perspektywy trzeciej osoby (TPP), czyli widzimy co robi postać kierowana przez nas, jesteśmy nieco z tyłu.
Współpracujemy z pozostałymi członkami ekipy i zwyczajnie (albo też i nie ;)) łapiemy latające demony. Wszystko przy pomocy miotaczy protonów oraz wypuszczanych pod ducha pułapek. Żeby zlokalizować duchy wykorzystujemy detektor energii psychokinetycznej. Jest także opcja zaopatrzenia się (kupienia za wirtualne pieniądze oczywiście, nie ma tutaj mikropłatności na szczęście) ulepszonej broni, którą będziemy używać.
Plusem gry jest to, że zadziała tutaj pad, choćby z Xboxa, choć pewnie sterowanie miotaczem bardziej precyzyjne będzie z pomocą myszki. Minusem gry jest to, że nie ma wersji polskiej, dialogi są w języku angielskim.

Grę możemy pobrać za darmo poprzez stronę sklepu Epic Games:
https://www.epicgames.com/store/pl/product/ghostbusters-the-video-game-remastered/home
Po zakupię (za 0 zł) grę pobieramy poprzez program uruchomieniowy. Zajmuje ona ok. 23 GB, więc całkiem sporo, ale także grafika jest na fajnym poziomie. Wymagania sprzętowe nie są natomiast wygórowane.

Grę można pobrać za darmo tylko do 05.11.2020 r., do godziny 17, po tym terminie standardowa cena to 89 zł.

Nieprzypadkowo gra została udostępniona właśnie teraz, w okresie tuż przed Halloween, święta, którego symbolem są także duchy czy też demony. Gra pozwoli wprowadzić nas w nastrój Halloween, którego obchody przypadają każdego roku na wieczór 31 października.

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!