MudRunner do pobrania za darmo MudRunner to świetna gra dla miłośników jazdy samochodami a w szczególności ciężarówkami oraz samochodami terenowymi po zabłoconych drogach Syberii.Grę można pobrać całkowicie za darmo, ale pod warunkiem, że zrobimy to do 03.12.2020 r.

Epic Games Store kolejny raz zrobił graczom święto. Ta wyjątkowa gra, dzięki której możemy się poczuć odrobinę jak kierowca wozu z załadowaną przyczepą pełną drewna, jadącym po rozdrożach Syberii, jest teraz darmowa. Normalna cena to 99 zł.

Zacznijmy od tego, że wrażenia z jazdy takim dużym wozem, przemierzając niezbyt równe drogi, są jak na przeżycia wirtualne, dość niesamowite. Taplanie się w błocie kół jest po prostu cool a cała fizyka jest na najwyższym poziomie. Do tego wymagania sprzętowe nie są wysokie jak na miłą dla oka i zawierającą sporą ilością szczegółów, grafikę.

Początek rozpoczynamy samouczkiem, powoli zaznajamiamy się z sposobem sterowania i możliwościami gry. Mamy do dyspozycji szereg urozmaiceń jakimi są naczepy do ciężarówek, służące do przewozu choćby drewna czy też wyciągarki jeśli utkniemy gdzieś w błocie.

Rozgrywka w MudRunner jest wyznaczona poprzez realizację zadań i dostęp dzięki temu do dość sporej ilości różnych pojazdów. Jest ich 19.

Jedną z ważniejszych rzeczy dzięki czemu kontrola nad pojazdem jest jeszcze większa, jest to, że samochód oraz możliwości zmiany widoku kamery, możemy realizować poprzez pada. Sam przetestowałem pada z Xbox One i działa wyśmienicie, także można sądzić, że inne z rodziny Xbox także będą współpracować.

Gra posiada opcję jednego gracza lub rozgrywki wieloosobowej, maksymalnie 4 graczy, poprzez Internet.

Grę można nabyć ze sklepu Epic Games:
https://www.epicgames.com/store/pl/product/mudrunner/home
Po zakupie (za 0 zł) grę pobieramy poprzez program uruchomieniowy, zajmuje ona ok. 1,5 GB.

Grę, tak jak to zostało podane wcześniej, można pobrać za darmo, jednak tylko do 03.11.2020 r., do godziny 17.

Na platformie Steam obecnie gra jest wyceniona na ok. 20 zł, w przecenie wynoszącej 80% zniżki, standardowa cena tutaj to ok. 100 zł.

Komentarze

  • kocham auta
  • super
  • super
  • GRY LUBI AUTO
  • super
  • bardzo czekam

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!