Railway Empire - za darmo Railway Empire to to gra strategiczna z elementami ekonomii. Jeśli lubisz strategie a do tego sympatią darzysz koleje, to gra dla ciebie :)W grze wcielamy się we właściciela firmy kolejowej i naszym zadaniem jest rozbudowa naszej firmy a przy tym całkiem niezła zabawa.

Gra normalnie kosztuje 108 zł, Epic Games daje tą grę teraz (tylko do 17.09.2020 r.) w prezencie, za darmo. Wystarczy wejść na stronę:
https://www.epicgames.com/store/pl/product/railway-empire/home
Tutaj możemy nabyć grę za równe 0 zł. Żeby pobrać grę potrzebujemy programu startowego Epic Games.

Przenosimy się do roku 1830. W grze będziemy mogli kupować różne pociągi, zarządzać nimi, naprawiać, zmieniać, budować połączenia między miejscowościami, zatrudniać obsługi pociągów, organizować przejazdy a także atrakcje dla pasażerów. Będziemy zajmować się wszystkim co mogło dotyczyć rozbudowie kolei w tamtych zamierzchłych czasach.
Żeby było ciekawie możemy zdecydować, którą drogę wybierzemy: możemy wybrać kampanię i pokazać na co nas stać i realizować kolejne zadania lub wybrać drogę na skróty i posiadając tyle kasy ile chcemy realizować swoje cele, które są na wyciągnięcie ręki bez żadnego problemu.

Choć gra posiada ścieżkę audio w języku angielskim to otrzymujemy napisu po polsku, także od tej strony nie ma problemu ze zrozumieniem zawiłych ścieżek kontroli naszego przedsiębiorstwa.

Gra jest za darmo, wydaje się być całkiem fajna, jeśli tylko czasu na zabawę mamy pod dostatkiem, czegóż chcieć więcej? ;)

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!