Seria Star Wars - już za 1 dolara Humble Bundle zrobiło fanom Star Wars miłą niespodziankę. Już za dolara można nabyć trzy, całkiem niezłe gry z serii Star Wars. Za 12 dolarów można kupić aż 9 świetnych gier z tej serii.Jeszcze przez ponad 11 dni będzie dostępna możliwość zakupu gier serii Star Wars.

Za 1 dolara, czyli około 3,5 zł można kupić:
- Star Wars Knights of the Old Republic (normalna cena na Steam to ok. 10$)
- Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy (normalna cena na Steam to ok. 10$)
- Star Wars: Dark Forces (normalna cena na Steam to ok. 6$)

Wszystkie gry dostępne w wersji cyfrowej na platformę Steam.

Za pełną paczkę gier z tej serii obecnie należałoby zapłacić ok. 12 dolarów, czyli nieco więcej niż 42 zł. Poza powyższymi trzema grami do paczki należą gry:
- Star Wars Empire At War: Gold Pack (ok. 20$)
- Star Wars The Force Unleashed: Ultimate Sith Edition (ok. 20$)
- Star Wars: The Force Unleashed II (ok. 20$)
- Star Wars Battlefront II (ok. 10$)
- Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords (ok. 10$)
- Star Wars Republic Commando (ok. 10$)

Jak widać pełna paczka, za którą zapłacimy 12$ kosztuje normalnie około 116$. Czy warto? sami zdecydujcie :)

Żeby stać się posiadaczami tych gier wystarczy mieć konto Steam, 12$ oraz możliwość płatności kartą. Trzeba także przejść na stronę www.humblebundle.com.

Demko jednej z tych gier, które są w paczce za 1$ można pobrać także z naszej witryny: Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy.
06-02-2015 Marcin

Komentarze

  • Ok

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!