Tomb Raider - wersja z 2013 roku za darmo Jeszcze tylko przez chwilkę, bo jedynie do 24.03.2020 r., do godziny 8 polskiego czasu, Tomb Raider - wersja z roku 2013 jest do pobrania za darmo w pełnej wersji z platformy Steam.Grę można pobrać stąd:
Tomb Raider - wersja z 2013 roku

A tutaj dodatkowo można pobrać drugą grę:
Lara Croft and the Temple of Osiris

Obie gry na stałe przypisujemy do swojego konta Steam i są to oczywiście pełne, niczym nie ograniczone wersje.

Tomb Raider to przygodowa gra akcji, którą można śmiało nazwać jedną z pionierek we wdrażaniu grafiki 3D. Pierwsza część powstała w roku 1996. Była ona dość toporna (z dzisiejszej perspektywy), ale w tamtych czasach była to wspaniała gra dająca wiele frajdy. Kto wtedy grał, ten wie :)

Dostępna tutaj teraz do pobrania za darmo wersja z 2013 roku to reboot tej serii i nawiązuje do zdarzeń, które miały zanim Lara Croft (główna bohaterka) została znaną poszukiwaczką przygód. Jest to zdecydowany hit pod względem grywalności, zdecydowanie dopracowana gra pod wieloma względami.

Gra rozpoczyna się od postaci ślicznej Lary Croft, która jako młoda absolwentka archeologii, stara się odnaleźć zaginione królestwo Yamatai. W grze mamy TPP, czyli widok z perspektywy trzeciej osoby, dzięki czemu możemy znakomicie obserwować każde poczynanie Lary Croft.

Jeszcze jedna ważna (pewnie) dla części graczy uwaga: gra w pełni obsługuje język Polski, Lara mówi pięknie w naszym języku :)

Komentarze

  • wow

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!