Trackmania ZA DARMO Już na wstępie trzeba oddać tej grze, że TRACKMANIA jest niesamowita. Miłośnicy wyścigów mogą być wniebowzięci. Są to wyścigi w stylu formuły 1.Żeby w tą grę zagrać trzeba ją zainstalować. Zakładam, że mamy już konto na Epic Games Store oraz program uruchomieniowy, bo to właśnie dzięki niemu możemy pobrać tą grę za darmo. Niestety samo konto na Epic to w tym przypadku za mało. Gra zasadniczo wywodzi się ze stajni UbiSoftu, trzeba więc jeszcze dodatkowo mieć konto na stronie https://www.ubisoft.com/pl-pl. Musi ono być także połączone z kontem na Epicu, jak to zrobić? Tutaj jest opisana procedura łączenia tych kont:
https://support.ubisoft.com/pl-PL/Faqs/000045787

Wracając jednak do sedna tego tekstu, to grę można pobrać za darmo stąd:
https://www.epicgames.com/store/pl/product/trackmania/home

Jednak w trakcie zakupu (darmowego, w tym przypadku), zwykle program od Epica będzie sam nas przekierowywał gdzie trzeba (żeby utworzyć konto UPlay i połączyć je z kontem od Epic), choć czasem różnie z tym bywa i możemy wpaść na jakąś witrynę i tam utknąć. Sam po instalacji Trackmanii otrzymałem komunikat z zapytaniem o klucz do aktywacji tej gry. Wystarczyło jednak zamknąć program uruchomieniowy Epic Games, ponownie go uruchomić i wówczas pojawiła się notka o logowaniu przy ikonce Trackmanii. Po kliknięciu wywołany został update i wszystko zaczęło już działać. Także w razie problemów zwykle wystarczy kliknąć tu i tam :)

Trzeba jeszcze wiedzieć, że darmową jest tylko wersja Starter tych wyścigów samochodowych, daje to nam dostęp do wyścigów zarówno w pojedynkę jak i rozgrywki wieloosobowej, na dzień dzisiejszy to są tory z sekcji SUMMER 2020. Wyścigi wieloosobowe jako naszych konkurentów dają nam innych graczy z naszego województwa (gra na początku pyta o to skąd jesteśmy). Opcje płatne dają nam więcej torów oraz innych ciekawych opcji.

Ścigamy się na różnych nawierzchniach, od bardzo stabilnych, po mega śliskie, mechanika gry jest na wysokim poziomie i całość daje niesamowite wrażenie. W szczególności da się to odczuć jak jedziemy po torze lodowym, gdzie auto nam pięknie sunie w różnych kierunkach a całość jest do tego stopnia spasowana, że gracz, kierujący autkiem przed komputerem może dostać zawrotów głowy ;)
Niektóre trasy mają powierzchnie łączone co daje równie świeże doświadczenia, na tych torach jeździ się naprawdę super fajnie.

W wyścigach wieloosobowych, w której mamy auta naszych przeciwników, są oni przedstawieni wirtualnie a więc nie ma żadnych stłuczek czy też wzajemnego przeszkadzania sobie. Widzimy jednak jak wygląda nasz wynik, jak szybko jedziemy, które miejsce zajmuje nasz samochód w danym momencie w porównaniu do innych graczy uczestniczących w tym wyścigu na danej trasie.

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!