Watch Dogs 2 - tylko teraz do pobrania za darmo Podobnie jak kilka miesięcy temu jedynka była za darmo, tak teraz Watch Dogs 2 można pobrać za free!Watch Dogs można było pobrać za darmo w marcu br., teraz, ale tylko do dnia 24.09.2020 r., można nieodpłatnie (albo za zero złotych, jak to woli ;) ) pobrać grę Watch Dogs 2. To całkiem niezła oferta, zważywszy na to, że normalna cena tej gry to aż ok. 250 zł.

Jedynka została wydana w roku 2014, natomiast Watch_Dogs 2 w roku 2016. Akcja nowszej wersji gry toczy się tym razem w San Francisco, bo w tym właśnie mieście zostaje wdrożony ctOS 2.0. Podobnie jak to miało miejsce w pierwszej części, także i tutaj włamujemy się do różnych urządzeń elektronicznych poprzez Centralny System Operacyjny.
Główny bohater gry został niesłusznie oskarżony o udział w przestępstwie, wraz z przyjaciółmi postanawia doprowadzić do zniszczenia systemu.

Druga wersja gry została znacząco ulepszona i rozbudowana, nie ma co się więc zastanawiać, tylko spieszyć żeby zdążyć do końca promocyjnej oferty :).

Grę za darmo można pobrać ze sklepu Epic Games:
https://www.epicgames.com/store/pl/product/watch-dogs-2/home
17-09-2020 Marcin

Komentarze

  • FAJNA POZYTYWNA GRA NA NUDY

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!