Watch Dogs - teraz za darmo pełna wersja Choć gra Watch_Dogs ma już swój wiek to jednak nadal może stanowić bardzo miły pożeracz czasu, szczególnie w tym trudnym dla wszystkich okresie (patrz: koronawirus), gdzie siedzenie w domu jest jak najbardziej wskazane. Dodatkową bardzo fajną cechą tej gry, która optuje za tym żeby się nią zainteresować jest to, że do dnia 26.03.2020 r. jest dostępna całkowicie za darmo. Można ją kupić za 0 zł i grać do woli, bez ograniczeń czasowych - tutaj, na platformie Epic Games: Watch_Dogs.
Trzeba się spieszyć bo gra jest do pobrania za darmo tylko we wskazanym okresie, tzn. po dniu 26.03.2020 r. będzie kosztować normalnie, czyli aż ok. 120 zł.

Miejscem gry jest miasto Chicago, głównym bohaterem natomiast jest Aiden Pearce, który włamał się do ctOS - centralnego systemu operacyjnego, który zawiera informacje niemal o każdym elemencie technicznym w mieście oraz o wszystkich mieszkańcach Chicago.
Siostrzenica Aidena została zamordowana, dlatego też pragnie on zemsty na jej zabójcach.

Cechą, która wyróżnia tą grę spośród innych jest to, że głównymi czynnościami, które realizujemy jest hakowanie: manipulujemy urządzeniami elektronicznymi, podsłuchujemy rozmowy czy też mamy podgląd z różnych kamer. Nasz bohater może jednak równie dobrze użyć przemocy fizycznej lub strzelać z różnego rodzaju broni palnej.

Mamy tu do czynienia z grą widzianą z perspektywy trzeciej osoby (TPP) co wydaje się być dość fajnym rozwiązaniem, mamy bowiem widok na głównego bohatera i widzimy jakie czynności wykonuje a także możemy zobaczyć co dzieje się wokół niego.

Gra jest naprawdę warta zainteresowania się nią.

Komentarze

  • a wyprubuje
  • Kusząca propozycja

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!