Gry do pobrania > Gry dla dzieci

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Gardenscapes: Mansion Makeover
Gardenscapes: Mansion Makeover
Wielkość: 141.01 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 12-03-2021
Pobrań: 967
Gardenscapes: Mansion Makeover to kolejna gra z serii dostępna do pobrania z naszej strony. Poza powyższą pozycją w DolinieGier możemy znaleźć także:
Gardenscapes - jest to pierwsza część w wersji polskiej, ale jest to tylko 30 minutowe demko,
Gardenscapes 2 - druga część, można pobrać pełną wersję dostępną w języku angielskim.

Udostępniona tutaj gra, Gardenscapes: Mansion Makeover, jest w pełnej wersji, za darmo. Jest to jednak tylko wersja anglojęzyczna.

Choć gra jest dość popularna to jednak pewnie nie wszyscy w nią grali ;)
Dlatego też krótko przestawię o co w tej grze się rozchodzi...

Tym razem do Austina mają przyjechać jego przyjaciele. To świetna wiadomość, pomyślał i zachłysnął się pięknem swojego ogrodu. Wszystko super... no prawie...
Szybko się jednak okazało, że tak jak ogród jest w świetnym stanie, tak wnętrze domu wymaga sporego zainteresowania.

Tak jak to miało miejsce w poprzedniej części także i teraz Austin musi zorganizować jakieś pieniądze na remoncik. Znowu sprzedajemy to co jest zbędne w domu.
Robimy wyprzedaże a głównym zadaniem gracza jest odnajdywanie przedmiotów, o które proszą przychodzący do nas sąsiedzi.
Jak tylko uzbieramy nieco gotówki od razu przeznaczamy na odnowienie poszczególnych części domu.

Możemy grać w trybie relaksacyjnym lub na czas, co kto lubi :)


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Gra Pou na komputer PC Gra Pou na komputer PC
Coraz większa ilość ciekawych aplikacji dostępnych wyłącznie na mobilna platformę Android sprawia, że chętnie ...
Instalacja gry Pou na komputerze... Instalacja gry Pou na komputerze...
Ponieważ sporo osób ciągle ma problemy z instalacją gry Pou na komputerze PC, postanowiliśmy opisać cały proce...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!