Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
20.000 mil podmorskiej żeglugi: Kapitan Nemo
20.000 mil podmorskiej żeglugi: Kapitan Nemo
Wielkość: 94.55 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 21-03-2019
Pobrań: 1 237
20 tysięcy mil podmorskiej żeglugi to oczywiście tytuł bardzo znanej książki autorstwa Juliusza Verne'a. Książka jest z pewnością wspaniała, każdy kto ją czytał to potwierdzi. Tym razem mamy jednak do czynienia z grą na komputery PC. Gra jest zdecydowanie niszowa, ale nie ma co się temu dziwić, jest do pobrania całkowicie za darmo.

20,000 Leagues Under the Sea: Captain Nemo, bo taki jest oryginalny tytuł gry, ma jednak coś ciekawego w sobie i daje szansę na to, żeby nas nieco zainteresować. W gruncie rzeczy bawimy się odnajdując ukryte obiekty. Główna fabuła toczy się na łodzi podwodnej, której kapitanem jest właśnie Kapitan Nemo.

Gra rozpoczyna się od tego, że profesor Pierre Aronnax, jego lokaj Conseil oraz harpunnik Ned Land, zostali uratowani przez Kapitana Nemo i jego podwodny statek. Jednocześnie są jego gośćmi a zarazem więźniami. Co z tego wyniknie, jak potoczy się cała historia, można dowiedzieć się poprzez uczestnictwo w tej historii grając w tą grę.

Mam nadzieję, że sprawi ona sporo frajdy.


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • ok
  • spoko loko gra

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!