Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Magic Academy
Magic Academy
Wielkość: 18.16 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 22-11-2020
Pobrań: 646
Witamy w najbardziej tajemniczym miejscu na ziemi. Jeśli chcesz nauczyć się przechodzić przez ściany, patrzeć w przyszłość i rozmawiać z duchami, to miejsce dla Ciebie... tak reklamuje się szkoła, która jest zaprezentowana w grze Magic Academy. Wcielamy się w rolę Ireny, która postanawia rozwikłać tajemnicze zaginięcie jej starszej siostry Anny, młodej czarodziejki, która zniknęła właśnie w tej szkole.

Magic Academy to gra z zawierającą niezbyt wiele szczegółów grafiką i średnim pomysłem na zagospodarowanie naszego czasu. Czego się jednak nie robi żeby zagrać w darmową grę, która jest udostępniona w pełnej wersji? ;)

Czym się wyróżnia gra? Z pewnością niewiele potrzebuje do uruchomienia. Zajmuje ona ok. 20MB i wymaga niewielu zasobów komputera. Niestety niewiele także oferuje, grafika jaka jest zaprezentowana to rozdzielczość 800x600, da się jednak zagrać ;)

Sama gra to szereg mini gier, które dają możliwość na szukanie ukrytych obiektów, porównanie dwóch obrazów oraz układanie puzzli. Pomimo tego, że na rozwiązanie zadania mamy konkretny czas, to zwykle nie sprawia to większych trudności.

Jeśli po przejściu tej gry chcielibyście się dowiedzieć co dzieje w życiu Ireny, to właśnie o tym jest kolejna część gry Magic Academy 2. Uchylając rąbka tajemnicy dodam tylko, że jest to także związane z tą samą szkołą magii (ale już nie czarodziejswta ;)).


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!