Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Rainbow Web
Rainbow Web
Wielkość: 10.12 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 10-11-2020
Pobrań: 690
Rainbow Web (Tęczowa sieć) to gra logiczna, która polega na grupowaniu tych samych kolorów i zbieraniu literek w celu utworzenia hasła.
Wchodząc na dany poziom otrzymujemy sieć z kolorowymi kuleczkami, na części z nich poprzypinane są literki. Zadaniem gracza jest takie przekładanie elementów żeby zgrupować przynajmniej trzy elementy tego samego koloru, ułożone w linii, która tworzy promień sieci bądź po okręgu, wówczas będzie linią okalającą centralny punkt sieci.

Nie da się ukryć, że gra bardzo przypomina setki innych, polegających na grupowaniu podobnych elementów. Jednak ta, z uwagi na to, że gramy na sieci, jest nieco inna. Wg mnie dużo fajniejsza, wymagająca i umożliwiająca planowanie ruchów, przez co jest grą logiczną.
Trzeba też widzieć, że każdy poziom jest inny niż poprzedni bo poza inaczej rozlokowanymi kolorami i literkami, także układ sieci jest inny - nie wszystkie elementy są ze sobą połączone, często brak jest wewnętrznych połączeń między punktami, których byśmy się spodziewali.

W grze dostępne są dwa tryby: tryb gry na czas i spokojny tryb relaksacyjny.

Grę można tutaj pobrać za darmo w pełnej wersji.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!