Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
The Lost Kingdom Prophecy
The Lost Kingdom Prophecy
Wielkość: 31.69 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 02-02-2021
Pobrań: 369
The Lost Kingdom Prophecy to połączenie puzzli z grą zakwalifikowaną do ukrytych obiektów. Na początku startujemy od poszukiwania elementów i późniejszego ich dopasowywania, zaś w kolejnej części gry bawimy się w układanie puzzli.

Nad Rosefal roztoczyło się zło... drzewa usychały a płatki kwiatów leciały w czarną otchłań, taaaka historia ;)

W każdym razie wiadomo, musimy uratować świat :)

Odnajdujemy więc Świątynię Strażnika Powietrza w wielkim bałaganie, musimy wszystko poukładać jeśli chcemy żeby strażnik nam pomógł. To jest właśnie początek pierwszego poziomu, żeby go ukończyć musimy pamiętać, że jeszcze w trakcie szukania części musimy użyć złożone elementy do odnalezienia pozostałych, których bez tego nie odnajdziemy.

Kolejny poziom to starożytne puzzle, które musimy rozwiązać żeby przejść dalej. To w jaki sposób będziemy się tutaj bawić zależy częściowo od gracza: to właśnie my wybieramy jeden z czterech sposobów działania puzzli. Możemy standardowo zamieniać miejscami elementy w celu ich grupowania po minimum trzy, można także wskazywać elementy poprzez przeciągnięcie po nich wskaźnika grupując je.
Plansza puzzli może być standardowa, w formie klasycznych kwadratów ułożonych w pionie i poziomie lub też elementy mogą być ułożone po skosie.

Gra jest w pełni darmowa i udostępniona do pobrania w pełnej wersji. Nie ma reklam ani innych przeszkadzajek.


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!