Gry do pobrania > Przygodowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
The Island: Castaway 2
The Island: Castaway 2
Wielkość: 151.89 MB
Autor: Alawar
Licencja: demo
Dodano: 02-04-2014
Pobrań: 1 717
The Island: Castaway 2 to ciekawa gra przygodowa w polskiej wersji językowej. Pomimo tego, że tutaj dostępna jest wersja demo to warto spróbować i zagrać, być może spodoba się ona na tyle, że zechcemy na nią przeznaczyć tych kilka złotych.

Wcielamy się w rolę małego ciemnoskórego chłopca, który wychowuje się z dala od cywilizacji na odległej wyspie otoczonej przez morze. Jest mu bardzo ciężko bo pozostał sam, bez ojca ani matki.
W wiosce, której żyje panują specyficzne obyczaje a młody chłopiec musi się ich uczyć oraz uczy się jak przeżyć na wyspie. Yati, bo tak nazywa się nasz główny bohater, jest wychowywany przez wszystkich mieszkańców wyspy.

Na początku Yati zbiera owoce i uczy się jak przygotowywać sobie jedzenie, uczy się także jednocześnie jak przeżyć będąc wśród dzikich zwierząt. W każdej chwili może mu grozić niebezpieczeństwo, z drugiej strony musi nauczyć się jak samodzielnie gromadzić pożywienie.

Razem z Yatim rozwiązujemy zagadki, które w trakcie gry zostają nam przedstawione. Cała rozgrywka jest bardzo liniowa, jednak gra jest przyjemna i wciągająca.

30 minut gry, na które pozwala demo szybko mija a jednocześnie w ciągu tego czasu możemy się łatwo przekonać czy chcemy grać dalej?


   

Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • Morze byc dla zabicia czasu

Dodaj komentarz


Star Wars Jedi Knight: Jedi Acad... Star Wars Jedi Knight: Jedi Acad...
Fascynaci filmów Georga Lucasa z serii Gwiezdnych Wojen, po raz kolejny mogą spróbować swoich sił w grze. W te...
Harry Potter i Czara Ognia Harry Potter i Czara Ognia
Gra jest angielską wersją demonstracyjną opartą na filmie Harry Potter i Czara Ognia (Harry Potter and the Gob...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Nawigacja

Nasza społeczność