Brawl Stars - świetna gra na telefon Brawl Stars to wg mnie jedna z najlepszych obecnie gier na urządzenia mobilne Android / iOS, w szczególności dla chłopców / mężczyzn, bo jest to strzelanka typu multiplayer.Gra jest sieciową strzelanką online, w które można grać samodzielnie przeciwko innym graczom z sieci lub też w grupach przeciwko innym grupom. Można grać w kilka kilkuosobowych zespołów, jest tu udostępniona duża różnorodność sposobów rozgrywki. Mamy także dość spory wybór postaci.
Po zakończonej sukcesem rozgrywce zbieramy tutaj puchary a także szereg innych bardzo różnorodnych nagród. Zdobywamy nowe umiejętności dla naszych już posiadanych postaci a także możemy w nagrodę otrzymać całkowicie nową postać.

W grze Brawl Stars jest cały szereg różnych coinów / walut, za które możemy wzbogacać naszych bohaterów. Możemy kupować ich ubiór oraz ich cechy. Kupujemy za zdobyte waluty bądź też za walutę wpłaconą z rzeczywistych pieniędzy w postacji tzw. mikropłatnościah, choć chyba już te nazwenictwo nie powinno obowiązywać bo te płatności wcale nie są już mikro...
Każda postać wyróżnia się z pośród innych możliwościami jakie posiada, są dostępne różne bronie z różnymi zasięgami, mocą oraz celnością.
Zależnie od wybranej postaci należy wykorzystywać jej właściwości, np. Barley rzuca butelkami z wybuchająco - żrącą substancją, ma dość duży zasięg jednak stosunkowo małą celność. Barley potrafi jednak rzucać ponad przeszkodami co w pewnych sytuacjach może mu dać przewagę i właśnie dlatego trzeba takie sytuacje tworzyć.
Moimi ulubionymi postaciami na tą chwilę są:
Darryl - za jego wytrzymałość oraz możliwość szybkiego, chwilowego przemieszczania się,
Barley - za bardzo fajne rzucanie butelek nad przeszkodami, w szczególności za rzucanie ich co jakiś czas masowo,
Brock - za te cudne rakiety, ich spory zasięg oraz ich masowy wystrzał,
Shelly - za silny masowy wystrzał swojej śrutówki.

Przyznaję, że gra jest dość skomplikowana, ma bardzo dużo różnych opcji i możliwości, jednak zabawa w niej się nam zdecydowanie opłaci pełną ekscytacji rozgrywką. Grę można pobrać z Google Play:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.supercell.brawlstars&hl=pl
Brock
Darryl
Nita

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!