Metro: Last Light Redux Druga część gry Metro, wielkiego hitu - strzelanka FPP, jest teraz do pobrania za darmo. Tylko do 11 lutego br. do godz. 17.Metro: Last Light Redux to kontynuacja gry Metro 2033. Gra Metro opiera się na książce, której autorem jest Dmitrij Głuchowski, rosyjski pisarz. Akcja książki a także gry opowiada o konflikcie atomowym i zagładzie świata. Nieliczni ludzie jacy ocaleli, schronili się w Moskiewskim Metrze. To właśnie jest podstawą fabuły gry.

Konkretnie gra Metro: Last Light Redux opowiada natomiast o życiu Artema, który wraz z innymi mieszkańcami podziemia, musi się borykać z atakami potworów.

Zaczynamy od wybrania sobie trzech różnych broni, jej konfiguracji, krótkiego szkolenia i wyprawy na powierzchnię ziemi.
Towarzyszy nam piękna Anna, której zadaniem będzie nas ochraniać. Ona wspina się na wysoką budowlę niegdysiejszego pomnika (coś na miarę pomnika Łuk Triumfalny) i stamtąd nas wspiera, strzelając do wszystkiego co zobaczy żeby nas chronić.

W trakcie misji musimy pamiętać o konieczności noszenia maski gazowej oraz czasowej wymianie filtra, ponieważ powietrze nie daje szansy na normalne życie bez jego ciągłego oczyszczania.
Jeśli nie zadbamy o czyste powietrze, to musimy się liczyć z tym, że szybko zejdziemy z tego świata nawet bez ataku groźnych stworzeń, które rozsiane po rozległym terenie, czyhają na nas na powierzchni.
Jak tylko uda nam się zrozumieć fabułę i to czym mamy się kierować, szybko można się całkowicie zapomnieć w tej grze i dać wciągnąć w jej wir.

Ta niesamowita strzelanka, w której mamy widok z perspektywy pierwszej osoby jest obecnie darmowa, do pobrania z platformy Epic Games:
https://www.epicgames.com/store/pl/product/metro-last-light-redux/home
Normalna cena gry to ok. 72 zł.

Sterowanie gry: na pecetach domyślnie bronią celujemy myszą a poruszamy się przy pomocy klawiatury. Istnieje także możliwość kontroli nad graczem z wykorzystaniem pada.

Gra ma różne wersje napisów, jest między innymi język polski, trzeba tylko pamiętać, że należy samodzielnie go włączyć w opcjach gry.
Metro: Last Light Redux nie ma zbyt dużych wymagań sprzętowych i działa dość dobrze na karcie grafiki bez dodatkowego zasilania z 1GB RAM (na karcie grafiki). Test odbył się na karcie AMD Radeon: HD 7750 oraz 8GB RAM pamięci operacyjnej komputera.

Subskrybuj nasz kanał :)Poniżej Lets Play tej gry zamieszczony na YouTube

Komentarze

  • Ha Ha

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!