Prime Gaming od Amazon, czy warto? Dużo ciekawych gier w przystępnej cenie? Coś do tego? Tak właśnie działa Amazon. To bardzo ciekawe i fajne rozwiązanie dlatego je polecamy.Amazon kojarzy się nam głównie z dużym sklepem internetowym i faktycznie to jest podstawowa działalność tej firmy. Jednak poza podstawową działalności Amazon prowadzi także serwis z grami oraz usługę wideo.

Niestety usługi oferowane jako dodatkowe nie są darmowe, jednak kwota 49 zł / rok za dostęp do filmów (Amazon Prime Video) oraz do gier (Prime Gaming) plus darmowa dostawa dla część sprzedawanych przedmiotów to, jak mniemam, całkiem fajna cena. Pomimo tego, że serwis wideo jest całkiem bogaty (zważywszy na cenę), może nie ma tak szerokiej oferty jak Netflix, to jednak dziś skupimy się na grach.

Zasada działania serwisu z grami jest następująca: Amazon udostępnia do odebrania różne gry w zadanym terminie, jeśli klikniemy w przycisk odbierz przy danej grze pozostanie ona w naszej bibliotece przez cały czas, w którym będziemy opłacać subskrypcję Prime. Dla mnie wydaje się to być uczciwa propozycja.

Może oferta gier nie jest powalająca, jednak co jakiś czas znajduje się pozycja, w którą warto zagrać. Na chwilę obecną w serwisie mamy (jeszcze przez 17 dni):
- 10 Second Ninja X
- 8Doors: Arum’s Afterlife Adventure
- Addling Adventures
- Bang Bang Racing
- Clouds & Sheep 2
- The King of Fighters 2000
- The King of Fighters 2002
- Death Squared
- Fatal Fury Special
- Giana Sisters: Twisted Dreams
- Gone Viral
- The Crow’s Eye
- HUE
- Manual Samuel
- Metal Slug 2
- Metal Unit
- Pumped BMX Pro
- Puzzle of the Year — 10 Pack
- Rain World
- Road Trip — 3 Pack
- Samurai Shodown II
- Serial Cleaner
- The Darkside Detective
- The Metronomicon: Slay the Dance Floor

Dodatkowo jeszcze przez 5 dni są:
- WRC 8 FIA World Rally Championship
- Escape from Monkey Island
- Calico
- Astrologaster
- Across the Grooves

Osobiście z tej kolekcji mogę polecić: WRC 8 FIA World Rally Championship oraz Giana Sisters: Twisted Dreams.

Żeby wykupić subskrypcję Prime, należy to zrobić na stronie www.amazon.pl, następnie wchodzimy na serwis z grami: gaming.amazon.com/home i logujemy się kontem z Amazon.

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!