Ultimate Epic Battle Simulator Ta gra to symulacja bitew. Do 1 lutego br. gra jest za darmo, do pobrania poprzez platformę Steam.Mamy tutaj bardzo ciekawą pozycję rozrywki. Gra Ultimate Epic Battle Simulator polega na wybraniu miejsca rozlokowania wojsk, ich rodzaj oraz ilość żołnierzy, zarówno po stronie atakującego jak i przeciwnika i rozpoczynamy bitwę. W czasie samej bitwy możemy ją tylko obserwować, przemieszczając się wśród toczących wojnę wojsk, nie mamy możliwości wpływu na nią w sposób aktywny.

Do bitwy możemy wskazać bardzo różne rodzaje wojsk: od starożytnych żołnierzy takich jak rycerze poprzez wojska posiadające broń palną, np. wojska z II Wojny Światowej a także wojska z czasów Napoleona, siły fantazy takie jak Orkowie a na zwykłych zwierzętach kończąc takich jak kurczaki, kangury a nawet T-Rex. Są nawet chodzące komody...
Czasem może wyglądać to śmiesznie :) Zróżnicowanie i potencjał wojsk jest całkiem spory także i zabawa może być przednia.

Różne wojska mają swoje różne właściwości, jednak często z góry można założyć, że żołnierze mający do dyspozycji broń palną bardzo łatwo poradzą sobie z innymi rodzajami wojsk posiadającymi tylko broń białą. Nawet stworzenia posiadające magiczne moce przy broni palnej zwykle wymiękają...

Grę można pobrać stąd:
https://store.steampowered.com/app/616560/Ultimate_Epic_Battle_Simulator

Pamiętajmy tylko, że gra jest darmowa tylko jeśli uda się nam ją przypisać do konta na Steam przed dniem 01.02.2021 roku, godzina 19. Po tym czasie cena gry to ok. 54 zł, chyba, że będzie jakaś inna promka :)
28-01-2021 Marcin

Komentarze

  • czo to
  • ELO
  • KOTECZEK

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!