Super Mario RUN - zapowiedź


Obecna ocena: 2.97, głosów: 47
Oceń zasób:
Super Mario RUN to efekt współpracy firm Nitendo i Apple, zgodnie z zapowiedzią tych obu firm dopiero na Święta Bożego Narodzenia 2016 pojawi się ta gra. Będzie ona dedykowana na platformę mobilną firmy Apple.
Niestety wynika z tego, że gra nie pojawi się na innych platformach w tym najbardziej popularnego Androida.

Warto jednak zobaczyć co stracą niektórzy gracze. Być może nie jest to zbyt ambitna pozycja, jednak jest z dużym potencjałem. Gracze nadal bardzo lubią kultową grę Super Mario i może to skusić co poniektórych do przeprowadzki na iOS.
Dodał: admin

Komentarze

  • Sa gupe
  • Cz te gry są gupie

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!