Darmowy HITMAN

Tylko do 03.09.2020 r. grę Hitman, wydaną w roku 2016, można pobrać całkowicie za darmo z Epic Games Store w pełnej wersji. Trzeba uczciwie dodać, że gra normalnie Hitman na tej platformie kosztuje 249 zł. Zniżka do 0 złotych jest naprawdę imponująca.

Trackmania ZA DARMO

Już na wstępie trzeba oddać tej grze, że TRACKMANIA jest niesamowita. Miłośnicy wyścigów mogą być wniebowzięci. Są to wyścigi w stylu formuły 1.
Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!