Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Bird Valley
Bird Valley
Wielkość: 11.27 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 24-02-2021
Pobrań: 1 399
Bird Valley to bardzo prosta gra, mogą w nią grać najmłodsi gracze, czyli jest to gra dla dzieci, jednak nawet starzy wyjadacze mogą się przy niej całkiem fajnie zrelaksować.

Mamy tutaj ptaszki, które sobie idą gęsiego ;) no albo może lepiej ptasiego :)
Powiedzmy jednak żeby nie plątać się tutaj idą jeden za drugim.
Tak do końca nie wiemy dokąd idą poza tym, że mają stać się chyba pożywieniem jakichś drapieżniejszych ptaśków...
Mają różne kolory i są wymieszane (jest kolorowo). My natomiast mamy działko, które strzela takimi samymi ptaszkami różnych losowych kolorów. Naszym zadaniem jest takie wstrzelenie koloru ptaszka żeby uzbierały się co najmniej trzy o tym samym kolorze. Jak tylko nam się to uda cała seria ptaszków tego koloru znika i nie idzie już dalej na stracenie.

W kolejnych poziomach dochodzą różne dodatkowe opcje, takie jak strzelanie do diamencików, różnokolorowe ptaszki, które możemy wstrzelić gdziekolwiek a także ptaszki kręćki... każdy zobaczy jak tylko zagra co te ptaszynki tam wyrabiają.

Zabawa jest przednia bo zarówno zachowanie samych ptaszków jak i wydawane przez nich dźwięki nie nudzą się szybko. Jest klawo jak cholera, jak mawiał klasyk :) No tak... ale my tu przecież nie robimy włamu, tylko strzelamy z tych bidnych ptaszków, hehe :)

Ta gra dla dzieci (Bird Valley) jest dostępna do porania w pełnej wersji, za darmo.


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!