Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Go-Go Gourmet - Go-Go Smakosz
Go-Go Gourmet - Go-Go Smakosz
Wielkość: 31.56 MB
Autor: Freegamepick.net
Licencja: freeware
Dodano: 23-06-2020
Pobrań: 733
Gra Go-Go Gourmet czyli Go-Go Smakosz, wbrew krzykliwej nazwie nie zaprezentuje nam tego rodzaju klubu, o którym myślicie ;) Wszyscy pewnie wiedzą czego w takim klubie można się spodziewać. Zgadza się, tu nie ma ograniczeń :)

Jednak gra Go-Go Gourmet dotyczy jednak braku innych ograniczeń, autorowi raczej chodziło o brak ograniczeń w pobieraniu gry? Hmmm...? Znowu pudło. Myślę, że tu mowa o kuchni i przyrządzaniu potraw, w stylu duuuuużo :)

Gra Go-Go Smakosz daje nam możliwość wirtualnego sprawdzenia się jako kucharz. Dostaniemy wszystko czego nam trzeba: przepis na danie (bądź coś prostszego), wszystkie potrzebne produkty spożywcze, do dyspozycji są także wymagane urządzenia: piekarnik, kuchnia oraz wszelkie garnki, patelnie, sztućce czy inne elementy potrzebne w kuchni. Mając dostęp do tego wszystkiego będziemy jeszcze prowadzeni krok po kroku, co i jak należy zrobić. Teraz tylko zapraszamy klientów i biznes kwitnie.

Żeby jednak wszystko przedstawić klarownie, cała historia wygląda następująco: pewnego dnia Ginger dostaje list od swojego dziadka Henryego. Dziadek wybiera się w podróż, w poszukiwaniu pikantnych przepisów, dań zawierających chili, w związku z czym przekazuje jej swoją starą restaurację. Jednak Ginger nie ma ani przepisów, ani kasy... Dlatego też żeby swoją restaurację doprowadzić do porządku zatrudnia się u kolegi swojego dziadka, gdzie będzie mogła zarobić i jednocześnie nauczyć się wszystkiego a my razem z nią :)

Gra może nie jest zbyt oryginalna i pod względem jakości grafiki także może jej sporo brakować, jest to jednak pełna wersja i pobrać ją można całkiem za darmo. Także pobieramy i gramy!Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!